רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - תשתיות ופיתוח

העירייה תפתח את כביש היציאה מקריית האומנים, פיקוד העורף ל-4 מסלולים

העירייה השלימה העתקת שער פיקוד העורף למקומו החדש ותפתח את ציר היציאה והכניסה לשכונה לשני מסלולים לכל כיוון - מה שיקל על מצוקת התנועה בשעות הבוקר. פתיחת המסלולים מתבצעת בהתאם להנחיית ראש עיריית רמלה יואל לביא, זאת בעקבות העובדה, כי חברת נתיבי ישראל טרם עמדה בהתחייבותה וטרם החלה בעבודות לרמזור צומת קלאוזנר/פיקוד העורף, חרף הבטחות חוזרות ונשנות 
במסגרת העבודות להסדרת צומת פיקוד העורף ביציאה משכונת קריית האומנים, ביצעה העירייה העתקתו של שער פיקוד העורף למקומו החדש. העתקת השער תאפשר לעירייה פתיחת ציר התנועה דרך פיקוד העורף ל-4 מסלולים, שניים לכל כיוון בכניסה וביציאה משכונת קריית האומנים. על פי התכנון המסלולים ייפתחו לתנועה בעוד כשבועיים, מה שיקל על מצוקת הפקקים בשעות הבוקר ביציאה מהשכונה.
העתקת השער בוצעה בהתאם להנחיית ראש עיריית רמלה יואל לביא, זאת בעקבות העובדה, כי חברת נתיבי ישראל טרם החלה בעבודות לרמזור צומת קלאוזנר/פיקוד העורף, זאת חרף הבטחות חוזרות ונשנות של החברה להתחיל בעבודה.  לביא הדגיש, כי העירייה השלימה מחויבותה להעתקת השער לרבות ביצוע עבודות תשתית פנימיות, זאת בתיאום עם פיקוד העורף. ראש העיר הוסיף, כי העירייה רואה בחומרה התנהלות נתיבי ישראל באשר לאי ביצוע העבודות. העירייה תפעל בכל האמצעים העומדים לרשותה לביצוע השלמת מחויבותה של החברה בפיתוח שתי הכניסות לקריית האומנים, מחלף קלאוזנר (פיקוד העורף) ומחלף ביאליק, תוספת צומת הרמזור, כיכר הכניסה לשכונה על כביש 4304. לביא ציין, כי העירייה תמשיך להשקיע משאבים ומאמצים לקידום איכות החיים של תושבי העיר.
 

חזרה
Facebook