רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - תשתיות ופיתוח

החלו העבודות להקמת ההפרדה המפלסית 132 בכניסה הראשית לרמלה

בשורה לתושבי רמלה. חב' נתיבי איילון החלה בביצוע העבודות לבנייתה של ההפרדה המפלסית 132  בכניסה הראשית לעיר . ראש עיריית רמלה יואל לביא: אני שמח שמאמצנו להקמת ההפרדות המפלסיות נושאים פרי. אחרי בנייתה של הפרדה 208 , החלו העבודות לבנייתה של ההפרדה הראשית לכניסה לעיר. ההפרדה תביא לשיפור משמעותי בתשתיות התחבורה, ובעיקר תתרום לפתרון בעיית מצוקת הפקקים בכניסות לעיר, תמנע מפגעי בטיחות ותהווה מנוף נוסף לפיתוח העיר ושכונותיה

חברת נתיבי איילון, החלה בביצוע העבודות להקמת ההפרדה המפלסית בכניסה הראשית לעיר באמצעות החברה המבצעת "טר ארמה". על פי התוכנית הקמת ההפרדה כוללת בנייתו של גשר באורך של 250 מטר וכביש דו מסלולי לכל צד ברוחב כולל של כ- 40 מ'. כמו כן ייבנו מדרכות ושבילי אופניים שיתחברו לפארק המסילה והפרדה 208 שנפתחה לתנועה לפני כשנה.
ראש עיריית רמלה יואל לביא ברך על תחילת העבודות ואמר: "אני שמח שמאמצנו להקמת ההפרדות המפלסיות נושאים פרי. אחרי שהושלמה בנייתה של ההפרדה המפלסית 208, זוהי בשורה טובה לתושבי העיר וכל הבאים בשעריה. העירייה רואה חשיבות רבה בהקמתן של ההפרדות המפלסיות וקידומם של פרויקטים תחבורתיים בעיר. יצירת מחלף לכניסה הראשית לעיר תניב שיפור תשתיות תחבורה במקום ובעיקר תביא לפתרון בעיית מצוקת הפקקים בכניסות לעיר, תמנע מפגעי בטיחות ותהווה מנוף נוסף לפיתוח העיר ושכונותיה. העירייה תמשיך בפעילותה למען הקמת ההפרדות המפלסיות למען רווחתם של תושבי העיר".
כזכור לפני כשנה הודיע מנכ"ל נתיבי איילון אבי חודין לראש עיריית רמלה יואל לביא, על החלטת החברה לצאת לביצוע והקמתה של ההפרדה המפלסית, "נמסרת בזאת הודעה לפי סעיף 261 (ד) לחוק התכנון והבנייה, כי חברת נתיבי איילון בע"מ מתכוונת להוציא מן הכוח אל הפועל, לצורך ביצוע עבודות להקמת הפרדה מפלסית 132".  

בעקבות ההודעה הציג בפני ראש העיר יואל לביא,  מנהל מינהל התכנון בנתיבי איילון מר ירון שרון, את התוכנית להקמתה של ההפרדה המפלסית  וציין, כי בהתאם להחלטת הממשלה ומשרד התחבורה, הקמת ההפרדה המפלסית בכניסה לרמלה הוגדרה בעדיפות א', זאת בהתאם לסכום שניתן לראש העיר.
 
 

 

חזרה
Facebook