רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - תשתיות ופיתוח

בשורה לתושבי קריית האומנים

בקרוב יתחילו העבודות להסדרת מחלף קלאוזנר פיקוד העורף בכניסה לשכונת קריית האומנים כך סוכם בפגישת עבודה משותפת במעמד שר התחבורה והבטיחות בדרכים ח"כ ישראל כץ, ראש עיריית רמלה יואל לביא ומנכ"ל נתיבי ישראל ניסים פרץ שהצהיר, כי העבודות יתחילו בשבוע הבא.

ראש עיריית רמלה יואל לביא, נפגש ביום שלישי השבוע (3.5) עם שר התחבורה והבטיחות בדרכים ושר המודיעין ח"כ ישראל כץ ומנכ"ל חברת נתיבי ישראל ניסים פרץ, בנושא קידום הסדרת הכניסות לשכונת קריית האומנים, לרבות צומת קלאוזנר וביאליק.בפגישה השתתפו מ"מ ראש העיר מוטי יצחקי, מנכ"לית העירייה איילת כהן ומנהלת תחום התשתיות באגף ההנדסה זאנה סולובייצ'ק.
לביא הדגיש בפני השר ומנכ"ל נתיבי ישראל את החשיבות הרבה בהסדרת הכניסות לשכונה - המחלפים קלאוזנר וביאליק, לרבות הסדרת כיכר הכניסה לשכונה על כביש 4304.
לביא הוסיף, כי העירייה השלימה כל מחויבותה להעתקתו של שער פיקוד העורף למקומו החדש ופתיחת ציר התנועה דרך פיקוד העורף ל-4 מסלולים בכניסה וביציאה משכונת קריית האומנים.
מנכ"ל נתיבי ישראל ניסים פרץ ציין, כי חברתו מקדמת את הנושאים וכי בחודש הבא (יוני 2016) לאחר סיום תכנון צומת קלאוזנר, הכניסה לקריית האומנים מכביש פיקוד העורף, יתחילו עבודות הביצוע להעתקת הצומת ורמזרו. מר פרץ הוסיף, כי חברת נתיבי ישראל  האחראית גם על כביש 4304 תחל בתכנון עיצוב וגינון כיכר הכניסה הראשית לשכונה.

לביא הודה לשר התחבורה ח"כ ישראל כץ על תמיכתו ולמנכ"ל נתיבי ישראל על מימוש התחייבות החברה. ראש העיר הדגיש, כי העירייה תמשיך להשקיע משאבים ומאמצים לקידום איכות החיים של תושבי השכונה.
 
 

חזרה
Facebook