רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - תשתיות ופיתוח

נשלמות העבודות להקמתו של מגרש הספורט בג'אווריש

בימים אלה נשלמות העבודות לפריסת הדשא הסינטטי במגרש שיתופעל ע"י מחלקת הספורט העירונית בשיתוף המתנ"ס הערבי קלור. עם סיום העבודות יוקם במקום בית ספר לכדורגל
אחרי שהושלמו עבודות הפיתוח, התשתית, התאורה והגידור במגרש הספורט המיוחד שמוקם בשכונת ג'אווריש, הגיע שלב פריסת הדשא הסינטטי. בימים אלה מושלמות העבודות לפריסת הדשא הסינטטי במגרש הספורט בג'וואריש שנבנה בסטנדרטים גבוהים בדומה למגרש דשא הסינטטי בפארק עופר. זהו המגרש השלישי שנבנה בעיר. בבנייתו הושקעו כ-6 מיליון שקלים והוא ישמש את ילדי השכונה והעיר. עם סיום העבודות ייפתח במקום בית ספר לכדורגל ופעילויות ספורט נוספות והמקום יתופעל ע"י מחלקת הספורט העירונית בשיתוף מתנ"ס הערבי קלור.
ראש עיריית רמלה יואל לביא ציין, כי בהתאם לתוכניתו לשדרוג מערך הספורט בעיר הגדלת פעילות הספורט ההישגי, העממי, בחינוך הפורמאלי והלא פורמאלי ועידוד אורח חיים בריא, הוקם המגרש בשכונת ג'ואריש לשימושם של ילדי ותושבי השכונה והעיר. "רמלה משקיעה משאבים רבים לקידום הספורט לרווחת כלל אוכלוסיית העיר, החל מגיל הגן ועד לקשישים, במערכת החינוך הפורמאלית והבלתי פורמאלית. אני רואה בספורט חלק חשוב מן התרבות והחינוך בחברה מודרנית. אני מאמין, כי דרך הספורט ניתן ליצור חברה טובה ובריאה יותר המושתתת על חינוך לערכים". על עבודות הקמת המגרש בג'ואריש פיקחו צוות אגף ההנדסה של העירייה בניהולה של מהנדסת העיר הגב' זאנה סולובייצ'ק.
 
 
חזרה
Facebook