חיפוש   חפש

עיר הנוער - 2013


  עיר הנוער

תפתח ביום ראשון 7 ביולי באופן חגיגי ומרשים במתחם פארק עופר ברמלה

הפתיחה הרשמית תחל מהשעה 20:00 בהופעת בכורה של הזמרת הרמלאית KEREND (קרן דוידוב) ולהקתה שהגיעו היישר מפסטיבל WOMEX באירופה.

הזמרת KEREND ולהקתה החליטו לפתוח את מסע ההופעות שלהם בארץ, דווקא ברמלה עיר הולדתה של קרן.    הזמרת KEREND אחת מיוצרות הרוק היותר מסקרנות של הזמן האחרון, נוחתת אצלנו לאחר שאלבום הבכורה שהוציאה באנגלית זכה להתעניינות רבה באירופה והתקבל בהרבה חום ואהבה. 

שילוב מנצח של קול דומיננטי ומחוספס ונוכחות כריזמטית ושופעת חיוניות על הבמה,הופכים את קרן לאחת מתגליות הרוק הלוהטות של השנה. כראוי לרמלאית גאה, קרן יחד עם להקתה מכינים לנו הפתעה בדמות שיר חדש בעברית שנכתב במיוחד עבור האירוע .

לסולנית הרמלאית : KEREN Dשותפים איציק פרידמן המנגן גיטרה מובילה וניהול מוזיקלי, יותם הל אור גיטרה, מיכאל לבנט בס, יניב לוי תופים שחר מאיר קולות.

בסיום הופעתה של הזמרת   KEREN Dיעלה הזמר שיר לוי בנו של הזמר ישי לוי בהופעה בכורה לראשונה ברמלה.

מחלקת ספורט ואירועים בעיריית רמלה, המפיקה את האירועים במהלך השנה לרווחת תושבי העיר שידרגה השנה את היצע האירועים ומפיקה לראשונה ברמלה את עיר הנוער במתחם פארק עופר. הפעילות המיועדת לבני הנוער בעיר תחל, כאמור, ביום ראשון 7 ביולי ותסתיים בתאריך 25 ביולי ותתקיים בכל יום, בימים ראשון  עד חמישי, מהשעה 17:00 עד השעה 23:00 .  

במסגרת עיר הנוער יערכו מידי יום  תחרויות ספורט ביניהם טורניר כדורגל בשלול קטגוריות ז'-ח' , ט-י', יא' –יב' טורניר כדורסל 3X3 סטריטבול  לבנים ובנות, פעילות חופשות ותחרויות טניס שולחן, טורניר טאקונדו וגו'דו. כמו כן תתקיים במה פעילה ותחרויות זמר: רמלאי נולד, רקדן נולד וסטנדאפיסט רמלאי נולד, מידי יום יערך אירוע מרכזי כגון: קולנוע קיץ, מסיבת אוזניות, ערב קריוקי ,ספינינג, פינות זולה,  פעילות אתגרית  ועמדות מולטימדיה ושולחנות משחק, הצגה לכל המשפחה  כאמור הופעות של להקות וזמרים  וגולת הכותרת הופעה של  עומר אדם.

רדיו "קול רמלה", ישדר מהשטח ויעביר שידורים חיים, ובנוסף יציגו מידי יום בדף הפייסבוק של העירייה את תוצאות המשחקים והאירועים.

מועצת הנוער העירונית בראשותה של שיר סמסון, שותפה פעילה בהפקת עיר הנוער, יחד עם צוות מחלקת ספורט ואירועים בניהולו של ניסים רון, אשר הגה את רעיון עיר הנוער .

הפעולות המגוונות והיקף האירועים  יתנו מענה לבני הנוער בעיר במהלך חופשת הקיץ , כל הפעילות הינה ללא תשלום מלבד מופעי הסטנדאפ שיערכו בהיכל התרבות בעלות סמלית.

ביום שני 8 ביולי בסיום פעילויות הספורט בפארק, תיערך מסיבת אוזניות החל מהשעה 20.30 עם התקליטן המוביל אונלי (חובה להצטייד בתעודת זהות, ילדים מתחת לגיל 16 נדרשים להצטייד בתעודת זהות של אחד ההורים כתנאי לקבלת אוזניות) . תוכנית הפעילות המפורטת מפורסמת באתר עיריית רמלה ובדף הפייסבוק שנפתח במיוחד לעיר הנוער ברמלה. כולם מוזמנים להצטרף לפעילות וליהנות.  נפגש בעיר הנוער רמלה.
לצפייה בתכנית המלאה לחצו <כאן>
ראשי
טלפונים
דואר
פייסבוק
יומן אירועים
Next Month דצמבר 2015 Previous Month
א ב ג ד ה ו ש
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
בטחון וחירום
מחלקת הכנסות
רדיו קול רמלה
ארכיון כתבות
טלוויזיה קהילתית
צעירים מרכז קשתות