רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

מחזקים את יחסי החוץ של רמלה

מחזקים את יחסי החוץ של רמלה

סגנית שר החוץ ח"כ עו"ד ציפי חוטובלי, התארחה השבוע ברמלה במסגרת ביקור עבודה שנערך בלשכתו של ראש העיר מיכאל וידל.  סגנית השר קיבלה סקירה על העיר רמלה, מצבה הדמוגרפי, כלכלי חברתי והיותה של רמלה עיר עולם, עיר רב תרבותית בה חיים בדו- קיום זה לצד זה יהודים, נוצרים ומוסלמים, עיר שזכתה באחרונה באות נשיא המדינה   מר ראובן ריבלין, "לתקווה ישראלית בחינוך"- על קידום החיים המשותפים בעיר.

מנכ"ל העירייה רונן עזריה ציין בפני סגנית השר,  כי רמלה מהווה מודל ייחודי לחיים משותפים ורב תרבותיות והדגיש כי ניתן להתגאות במודל זה במסגרת מערך ההסברה של מדינת ישראל. כן הוצגו בפני סגנית השר שורה של נושאים לקידום בשילוב וביקור שגרירים ולהקות מחו"ל בפסטיבל עיר עולם ה-2, סיוע בקידום העיר ואתריה התיירותיים מול מנהלי פרויקט תגלית, יצירת קשרים עם קהילות יהודיות בעולם ועוד.

הגב' חוטובלי הודתה להנהלת העיר על הביקור וציינה, כי  מצאה בביקורה עיר המצויה בתנופת פיתוח גדולה. סגנית השר הוסיפה, כי תבחן עם אנשיה את פניות העירייה ותפעל למימושם. השתתפו במפגש מ"מ ראש העיר אברהם אילוז, סגן ראש העיר הרב מיכאל דרעי, המשנה לרה"ע גבי אברמשוילי, יו"ר הנהלת המתנ"ס עו"ד אלי אוליאל, יועץ ראש העיר שמוליק בן מרדכי וצוות סגנית השר.
 
חזרה
Facebook