רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

אלפים מילדי רמלה חגגו בשמחה את ל''ג בעומר

אלפים מילדי רמלה חגגו
בשמחה את ל''ג בעומר

אלפים מילדי רמלה והוריהם קיימו בשבוע שעבר את חגיגות ל"ג בעומר, שעברו ללא תקלות ואירועים חריגים, זאת בעקבות מזג האוויר החם שפקד את המדינה. את מתחמי המדורות ברחבי העיר פקדו נציגי הנהלת העיר, מנכ"ל העירייה, אנשי הפיקוח והשיטור העירוני, מתנדבים רבים וחברי סיירת ההורים העירונית הפועלת בעיר במסגרת תכנית "עיר ללא אלימות".

מנכ"ל העירייה רונן עזריה ציין, כי העירייה החליטה שלא לבטל לחלוטין את חגיגות ל"ג בעומר, אלא לצמצמם למתחמים מוגדרים, זאת כדי שלא לקלקל את שמחת החג לילדי העיר. עזריה הודה לכלל השותפים, המתנדבים, סיירת הורים ועובדי העירייה על כלל המחלקות וגורמי ההצלה, לוחמי האש והמשטרה שסיירו במתחמים ותרמו לבטיחות האירועים.

מנהלת התכנית "עיר ללא אלימות" איילת טייטלבוים ציינה, כי "הרעיון בהקמת סיירת עירונית הוא לצאת בצוותים לשכונות במטרה להיות אוזן קשבת לבני הנוער בשעות הלילה המאוחרות, למנוע התארגנויות של אלכוהול למדורות, לוודא שאין סכנות סביב המדורה ולשמור על ביטחונם של החוגגים".

סיירת ההורים מורכבת משותפים רבים, בהם: מתנדבי סיירת הורים, חברי סיירת צעירים, מדריכי מוגנות, איחוד הצלה, חובשים ובשיתוף השיטור העירוני ומחלקת הפיקוח העירונית.

איציק בוצר רכז סיירת ההורים בתכנית עיר ללא אלימות ציין, כי היה זה ערב מוצלח ללא תקלות, "יש לנו בני נוער טובים ברמלה".
 
 
חזרה
Facebook