רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

מחיר למשתכן מציעה 139 יח''ד ברמלה

מחיר למשתכן מציעה 139 יח''ד ברמלה
ההגרלה הנוכחית נערכה במסגרת התכנית הממשלתית לפתרון משבר הדיור לחסרי דירה. ההגרלה כוללת 16 רשויות בהן גם רמלה. ההרשמה להגרלה החדשה תהיה פתוחה עד  ל-14 ביולי השנה.

שר האוצר משה כחלון הודיע בשבוע שעבר על  תחילת ההרשמה להגרלה  נוספת בהיקף 4,300 יח"ד ב-16 רשויות בהן גם ברמלה. ההרשמה להגרלה תהיה פתוחה עד ל-14 ביולי השנה. בהתאם להגרלה וההרשמה המתקיימת בימים אלה ישווקו בהגרלה הנוכחית ברמלה 139 דירות.

אתר YNET דיווח השבוע, כי בדומה להגרלות קודמות  יוכלו הזוגות הצעירים והמשפחות להירשם להגרלות בשלוש ערים שונות במקביל כשהזוכים יוכלו לקנות דירה במחיר מוזל ביחס למחיר השוק.

כזכור, זכו בהגרלה הקודמת ברמלה לרכישת דירה במסגרת תכנית "מחיר למשתכן"  כ-188 זוגות צעירים מתושבי העיר. המדובר בתכנית הממשלתית בהובלת משרד האוצר, משרד הבינוי והשיכון ורשות מקרקעי ישראל.

ההגרלה הנוכחית נערכה במסגרת התכנית הממשלתית לפתרון משבר הדיור לחסרי דירה. GovXShortDescription

 ראש עיריית רמלה מיכאל וידל ברךמטרת התוכנית היא להקל על משפחות צעירות לקנות דירה ראשונה בתנאים מועדפים. בעיריית רמלה ברכו  על חידוש ההגרלה הנוספת לרכישת 139 דירות נוספות וציינו, כי רמלה נכללת בתוכנית "מחיר למשתכן" וכי מדובר בפעימה שנייה.

יש לציין, כי מדובר על המשך  המיזם הראשון שהובא בתחילת השנה לאישור ועדת המשנה לתכנון ובנייה בעיריית רמלה בשכונה החדשה "רמלה מערב", זאת כחלק מתוכנית לה/6/170, שהגישה העירייה להקמתם של למעלה מ- 3,800 דירות בפרויקט שכונת מערב רמלה.                                                                                                                   שכונת "נאות שמיר" - רמלה מערב, היא חלק מתוכנית כוללת לבנייתה של שכונה חדשה ומודרנית מהטובות שיוקמו בישראל. התוכנית כוללת תמהיל דירות מגוון: כ- 20% יחידות דיור קטנות לזוגות צעירים שהן כ- 760 דירות, כ- 200  יחידות לדיור מוגן, דירות 4-5 חדרים, דירות גן ודירות גג.

מדובר במתחם בעל אופי אורבאני מודרני ומוקפד, המשלים וממשיך את הרצף העירוני של השכונות הוותיקות הבנויות, עד לגבולה המערבי של העיר. המתחם כולל שימושים מעורבים של מסחר ותעסוקה לאורך השדרה הראשית, מערך רחובות עם מדרכות רחבות, שבילי אופניים, נטיעות עצים, ריהוט רחוב, תחבורה ציבורית, מבני ציבור, מוסדות חינוך וקהילה: בתי ספר, גנ"י, מתנ"ס, מתחמי ספורט, ריאות ירוקות ופארק גדול, שישרתו הן את השכונה החדשה והן את תושבי השכונות הסמוכות והעיר כולה.                                   

מהעירייה נמסר, כי הקמת השכונה החדשה תביא להתחדשות של כלל השכונות הוותיקות הגובלות בה ממזרח.  פרטים בנושא תוכנית "מחיר למשתכן" ניתן לקבל באתר: http://www.dira.gov.il/projects/Pages/ramla.aspx
 
 
חזרה
Facebook