רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

תעודת הוקרה והערכה לעובדי המחלקה לשירותים חברתיים בעיריית רמלה

תעודת הוקרה והערכה לעובדי המחלקה
לשירותים חברתיים בעיריית רמלה

את התעודה העניק  מנכ"ל המשרד לשירותים חברתיים אביגדור קפלן, על נחישות, התמדה והשגת היעד למחשוב מעגלי ההתערבות בתיקי התושבים. מנהל המחלקה אייל קהלני: "אני שמח וגאה על קבלת תעודת ההוקרה. עבודתנו נעשית באהבה גדולה. תודה לכל עובדי המחלקה"

המחלקה לשירותים חברתיים ברמלה זכתה השבוע לתעודת הוקרה והערכה מטעם המשרד לשירותים חברתיים. את התעודה קיבלו עובדי מחלקת הרווחה על נחישות, התמדה והשגת היעד למחשוב מעגלי ההתערבות בתיקי התושבים.

את התעודה העניק מנכ"ל המשרד לשירותים חברתיים אביגדור קפלן בשם שר העבודה והרווחה ח"כ חיים כץ -  למנהל מחלקת הרווחה בעיריית רמלה, אייל קהלני .       התעודה הוענקה במסגרת כנס מיוחד של משרד העבודה והרווחה והשירותים החברתיים.

ראש העיר ומנכ"ל העירייה ברכו על ההוקרה לה זכו עובדי המחלקה לשירותים חברתיים, שיבחו את עבודתם המסורה והודו לשר הרווחה ומנכ"ל משרדו.

מנהל המחלקה אייל קהלני: "אני שמח וגאה על קבלת תעודת ההוקרה וההערכה למחלקת הרווחה והשירותים החברתיים ברמלה. אנו מנהלים אלפי תיקי משפחות והמעבר לתיק הממחשב מצריך הגדרות של נזקקות, דרכי התערבות, מעקב ובקרה. תודה רבה לכל עובדי המחלקה שנשאו בעול והשקיעו הרבה מאוד זמן בתכנון תכניות ההתערבות, בהקלדה ובניהול התיקים וזאת לצד המשך מתן שירות. עבודתנו נעשית באהבה גדולה, תחת סודיות ואתיקה מקצועית וכרוכה בחוקים, נהלים ותקנות משרד הרווחה ויחד עם זאת אנחנו מצליחים להצעיד קדימה את השירות. ברצוני להודות להנהלת העיר על התמיכה וההכרה".

ראש אגף ארגון מינהל ופיתוח ברשויות המקומיות במשרד הרווחה ד"ר דיצה מורלי: "בגאווה ובהתרגשות אני מורידה את הכובע בפני עובדי המחלקה ומבקשת להודות להם על כל ההשקעה והמאמץ בתהליך המעבר לתיק לקוח ממוחשב. ההישג הוא גם טכנולוגי אבל בראש ובראשונה מקצועי ושירותי".
 
חזרה
Facebook