רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

רמלה - נמשך מיזם התקנת המצלמות לחיזוק הביטחון האישי

פרויקט המצלמות הוא פרי יוזמת עיריית רמלה, בשיתוף המשרד לביטחון פנים והמשטרה, בימים אלה מושלמות העבודות להצבת המצלמות בגנים: ההגנה, בריל, תמרי, מסדה ועוד. העירייה: רישות העיר במצלמות יתרום תרומה חשובה להגברת תחושת הביטחון ומיגור האלימות והוונדליזם  

 

נמשכות ביתר שאת העבודות לביצוע שלב א' בהצבתן של 118 מצלמות חדשות ואיכותיות ב-35 אתרים שונים ברחבי העיר וחיבורן למוקד העירוני. עבודות ההתקנה צפויות להסתיים תוך כ-4 חודשים.

הצבת המצלמות מתבצעת במסגרת יוזמה עירונית ומימוש התכנית להגברת תחושת הביטחון ברמלה. במסגרת התכנית פרי יוזמת העירייה בשיתוף המשרד לביטחון פנים ומשטרת ישראל, יוצבו המצלמות בגנים הציבוריים, הפארקים, בכניסות לעיר, בצירי התנועה המרכזיים, במתחמי חינוך תרבות ונוער.

בימים אלו משלימה העירייה את הצבת המצלמות בגן ההגנה, גן מסדה, גן תמרי, גן בריל, בסמוך לבית ספר אופק ועוד.

מנכ"ל העירייה רונן עזריה, ציין "אנו מאמינים, כי רישות העיר במצלמות  וחיבורן למוקד העירוני, יתרום תרומה חשובה למען חברה נקייה מאלימות וונדליזם. זוהי העיר שלנו, הבית שלנו. הצבתן של המצלמות בעיר הוא צעד חשוב למיגור האלימות. המצלמות יניבו הרתעה משמעותית, יהוו מרכיב חשוב במוגנות, ויגבירו את המודעות למאבק בנגע האלימות". הוא הוסיף כי בכוונת העירייה להרחיב עוד יותר את מערך המצלמות העירוני.

יש לציין, כי מדובר במערך מצלמות איכותי וחדיש שיהווה מקור לבקרה על מוקדי אלימות איתור מוקדם והכוונת גורמי אכיפה לצורך מניעתה,  הכוונת כוחות תגובה לטיפול באירועי אלימות, תיעוד עבירות אלימות וונדליזם וסיוע לגורמי האכיפה למיצוי הדין עם עבריינים, סיוע לפיקוד על אירוע בשעת חירום, תיאום בין גורמי האכיפה השונים בשגרה ובחירום.
 
חזרה
Facebook