רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

נמשיך ביתר שאת את תנופת פיתוחה ושגשוגה של רמלה למען כלל תושביה

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל במועצת העיר החגיגית: "נמשיך ביתר שאת את תנופת פיתוחה ושגשוגה של רמלה למען כלל תושביה"

בישיבת מועצת עיר חגיגית (ה-15 לעיריית רמלה) שהתקיימה השבוע בהיכל התרבות, חתם ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, על הצהרה לשמור אמונים למדינת ישראל ולמלא באמונה את שליחותו כראש עיריית רמלה. מועצת העיר אישרה את מינוים של אברהם אילוז ומאור אשש (בשכר) ואברהם דזורייב לסגני רה"ע. את המעמד כיבדו הרב הראשי לרמלה הרב יחיאל אבוחצירא ושר התחבורה ישראל כ"ץ שברכו את רה"ע וחברי המועצה להצלחה. ראש העיר וידל: "מטרותיי ברורות - פיתוח רמלה, העלאת איכות חיי תושבינו והצעדת העיר למקום בו היא ראויה להיות, עיר שהיא מודל לחיקוי לכל ערי ישראל בכל תחומי החיים "רמלה עיר עולם".

בישיבת מועצת עיר חגיגית  ה-15 של עיריית רמלה, שהתקיימה הערב יום שני ב- 3 בדצמבר 2018 , חתם ראש העיר רמלה מיכאל וידל, על הצהרת אמונים לשמור אמונים למדינת ישראל ולמלא באמונה את שליחותו כראש עיריית רמלה.  

ראש העיר הודה לכלל הסיעות שהצטרפו לקואליציה החדשה (ליכוד, ש"ס, עולמי, דור חדש, רמלה אחרת,  הקדימה והשוויון, הרשימה המשותפת) וקרא לכלל חברי המועצה להצטרף לעשייה ולמימוש האתגרים.  וידל, ברך את סגניו אברהם אילוז ומאור אשש (בשכר) ואברהם דזורייב (לא בשכר), על כניסתם לתפקידם והודה לחברי מועצת העיר על האמון ושיתוף הפעולה.

כן חתמו על הצהרת אמונים חברי מועצת העיר ה-15 של עיריית רמלה בהם: עו"ד יעל אגמי, אברהם אילוז, מאור אשש,  הרב איתן דהן, רונן מושייב, אברהם דזורייב, עו"ד רונן רוטשטיין, נאיף אבו סויס, הרב דרעי מיכאל, מיכאל מיכאלוב, עו"ד ראיס אבו סייף, אברהים אבו לבן, עו"ד מוסא סבא הראל שוהם ומשה שטה.  נעדרו מהישיבה החגיגית חברי סיעת רמלה שלנו, עדי שטרנברג, רותם כחלון, ויאיר דידי.

במסגרת ישיבת המועצה החגיגית הצהיר ראש העיר: "אני נרגש להיות כאן הערב, בישיבת מועצת העיר החדשה ! אני רוצה לקדם בברכה את חברי מועצת העיר ולהביע את תודתי והערכתי הרבה לכם ולכלל חברי המועצה היוצאת". ראש העיר ציין, כי מועצת העיר החדשה תחת הנהגתו יוצאת למסע של 5 שנות עשייה למימוש הפוטנציאל הגדול הקיים ברמלה. "לפנינו משימות רבות לצד אתגרים רבים. מטרותיי ברורות - לפתח את רמלה, להעלות את איכות חיי תושבינו ולהצעיד את העיר שלנו למקום בו היא ראויה להיות, עיר שהיא מודל לחיקוי לכל ערי הארץ בכל תחומי החיים "רמלה עיר עולם".

ראש העיר וידל התייחס בדבריו לתוצאות הבחירות ואמר: "זה הזמן לשים את הפוליטיקה בצד ולהתמקד בעשייה למען הבית שלנו, למען התושבים הנפלאים שלנו. יש ברמלה אנשים מעולים שאני ותושביה רוצים לראות יחד בעשייה הציבורית!"

כן הציג ראש העיר בנאומו שורה של פעילויות עירוניות שהתבצעו במשמרת שלו בשנה וחצי האחרונות, בהן בין היתר בתחומי החינוך, פרס הנשיא לתקווה ישראלית בחינוך לעידוד החיים המשותפים, מהפכה תחבורתית במסגרתה מושקעים בעיר למעלה ממיליארד שקלים! קיומו של פסטיבל עיר עולם והפיכתה של רמלה לעיר תרבות מובילה, שדרוג הביטחון האישי עם יישום פרויקט הקמת מערך של 156 מצלמות ומערכות כריזה ברחבי העיר, שדרוג המערך התיירותי ועוד. וידל: "בתקופה קצרה ידעה העיר שלנו שינויים מרחיקי לכת. בעזרת האמון של תושבי העיר והתמיכה הממשלתית הרחבה לה זוכה רמלה, קידמנו השנה את כל התחומים העירוניים והבאנו בשורות לכל התושבים. במשך השנה האחרונה הפכנו את רמלה מעיר שנמצאת בשוליים לעיר בהתפתחות מואצת. הפכנו את רמלה לעיר מתפתחת, עיר תרבות, עיר תיירות, עיר אטרקטיבית, עיר שבדרך למימוש הפוטנציאל הענק שלה- הפכנו את רמלה לעיר עולם !  אני כאן, כדי לעבוד בשביל כלל תושבי העיר, ללא יוצא מן הכלל. ביום זה אני מבטיח להמשיך ולא להרפות עד אשר יחד איתכם ובסיוע מצדכם, נביא את רמלה למסלול של הצלחה ושגשוג. ביום המיוחד הזה אני מתחייב למלא את תפקידי באמונה וללא משוא פנים".

ראש העיר הוסיף: "אני רוצה להודות להנהלת העיר בראשם למנכ"ל העירייה רונן עזריה, על עבודה  מקצועית, רצינית, אכפתית לילות כימים ליו"ר ועד  העובדים חברי אליהו שלום ולחברי ועד העובדים על ניהול אחראי של הוועד והקשר המצוין בינינו ולעובדי המנגנון העירוני, לתושבי העיר, למתנדבים ולכלל השותפים. אני מאחל לכולנו, כל מי שנמצא סביב השולחן, הצלחה במישור האישי. ההצלחה שלכם, היא ההצלחה שלנו. ההצלחה שלנו היא הבשורה לה תושבי רמלה מחכים. מי ייתן ובעזרת ה', נעשה ונצליח".

את המעמד המרגש כיבדו הרב הראשי לרמלה הרב יחיאל אבוחצירא שליט"א,שר התחבורה והשר לענייני מודיעין ישראל כ"ץ ויו"ר ועדת הבחירות אבי דגן שברכו את רה"ע וחברי המועצה להצלחה. השר כ"ץ: "מיכאל וידל אני מברך אותך ואת חברי המועצה. הצלחה שלך היא הצלחה של העיר ומדינת ישראל. יש לרמלה ראש עיר מצוין שיש לו גיבוי מהממשלה כולה. תחת הנהגתך מיכאל, תהפוך רמלה לעיר מובילה בישראל, חג חנוכה שמח".

ראש העיר וידל, הודה בהתרגשות לשר על תמיכתו לאורך כל דרכו למען תושבי רמלה והכריז, כי בכוונתו להביא לאישור מועצת העירייה ולהעניק לשר את התואר יקיר העיר רמלה.

במהלך האירוע הוענקו תעודות הוקרה לחברי המועצה היוצאת בהם: סגן ראש העיר לשעבר ניסים פנחסוב וחברי המועצה שמעון שלוש, ענבל ראדה, פאיז מנסור, אבו גאנם,  גבי אברמשווילי, בנימין בנימין ועמאר אבו גאנם. את הטקס הנחה חבר מועצת העיר לשעבר ג'קי פרג'ון.

כן נערך טקס חג חנוכה עם הדלקת נר שני ובסיומו, התקיימה ישיבת מועצה ראשונה מן המניין, במסגרתה אושרו סגני ראש העיר, ועדות העירייה השונות, דירקטוריונים וחברות עירוניות, תקנון קרן רמלה, קידום מיזמי ההתחדשות העירונית ואישור תקציב המנהלת, גביית היטלים במסגרת בניית בנק הדם בעיר ועוד.

באירוע השתתפו מאות תושבים, פעילים, מתנדבים, בני משפחת רה"ע, אימו רחל, רעיית רה"ע אירית, ילדיו, בני משפחתו,  בני משפחתם של חברי המועצה הנכנסת, אורגני עירייה ותושבי העיר. 
 
חזרה
Facebook