רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

מועדון רוטרי רמלה חגג 30 שנות פעילות

מועדון רוטרי רמלה חגג 30 שנות פעילות

נגידי רוטרי לשעבר, נשיאי מועדון לשעבר, עוזר הנגיד לאשכול ירושלים והשפלה, נשיאים וחברי מועדונים חגגו ביחד עם חברי מועדון רוטרי רמלה אירוע לציון 30 שנות קבלת ההסמכה- צ'רטר של המועדון.

האירוע נפתח בטקס הדלקת נר רביעי של חג החנוכה ובטקס רוטריוני מן המניין, שלאחריו  פתחה את האירוע נשיאת המועדון חדווה רביב שברכה את הבאים וציינה, כי "מועדון רוטרי רמלה חרט על דגלו ערכים של נתינה והתנדבות. הפעילות הענפה של חברי המועדון היא תוצר של שותפות אמיתית עם הנהלת העיר ומחלקותיה, עם הנהלות רוטרי ישראל וגופים בינלאומיים, וכן בזכות חוסן חברתי שמעדיף את העשייה על האינטרסים האחרים. במבט לאחור  אנו גאים בהישגי המועדון ובפעילות הענפה, בשילוב נשים שהפכו לדומיננטיות ומשפיעות בכל הפעילות של המועדון."

נ"ל ארגמן יעקב הנשיא המייסד, סיפר על המייסדים הראשונים והישגיהם והיותו של המועדון מוביל ואיכותי מאז ועד היום. "מאז הקמתו בשנת 1989 זכה מועדון רוטרי רמלה להישגים גדולים. חברי המועדון זכו לתמיכה ועידוד מהנהלות העיר ומחלוקותיה, לנגידי רוטרי הייתה סימפטיה מיוחדת למועדון של צעירים, מוצלחים וסוחפים. היינו הראשונים לאמץ את העלייה מאתיופיה, קיימנו אירועים משותפים של תרבות, סדר פסח, עזרה בלימודים ועוד. אני ממשיך להיות בקשר עם החברים ומתרשם שההתלהבות לא פגה וכי ההישגים הולכים ומתגברים. חג שמח ומזל טוב."

בשם נגיד רוטרי בירך נג"ל משה אידלמן הנמצא בקשר הדוק ומתמיד עם המועדון ומשתתף באירועים. משה: "הגעתי לכאן לברך את מועדון רמלה היקר החוגג 30 שנה לקבלת הצ'רטר. מועדון רוטרי רמלה מועדון מעולה עם חברים נהדרים שעושים פעילות בקהילה ברמלה וכן פעילות בינלאומית ענפה. המועדונים בישראל הולכים ומתבגרים ואתם נשארתם צעירים לנצח. החברים במועדון נפלאים ואיכותיים, נמצאת  אתנו ד"ר  אורנה מגר נשיאה לשעבר ברוטרי רמלה, וכן נ"ל חבר המועדון שמעון גונן ידידי, העושה רבות הן במועדון והן באזור כולו. ברכות גם לחבר המועדון רונן רוטשטיין שנבחר למועצת העיר רמלה. אתם מועדון נהדר, עושים פעילות רבה בקהילה ובתחום הבינלאומי ואתם מהווים דוגמא למועדונים אחרים בישראל. אתם מועדון חזק ותמשיכו להיות חזקים. מזל טוב ל-30 שנות הפעילות ובהצלחה והמשך לעוד 30 שנים."

את הערב הנעימו בנגינה בכינור אריאב בוכריס והקלידן מיקוש אלישע, אשר זכו למחיאות כפיים סוערות על ביצועיהם המעולים.  תודה לכל השותפים והמשתתפים. 
 
חזרה
Facebook