רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

תושביה ותלמידיה מרכינים ראש על לכתה בטרם עת של רונה רמון

הרעיה והאימא שהפכה לסמל, הלכה לעולמה

רמלה, תושביה ותלמידיה מרכינים
ראש על לכתה בטרם עת של רונה רמון

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל: הגב' רונה רמון ז"ל, הייתה אישה מלאת אהבה שהפכה לסמל ולסיפורו של עם ישראל. לגב' רמון ז"ל תרומה יוצאת דופן לילדי רמלה ולחברה בישראל, באמצעות התכנית החינוכית - מועדון הטייסת בבתי ספר בעיר. יהי זכרה ברוך"

העיר רמלה, תלמידיה ותושביה מרכינים ראש על לכתה בטרם עת של הגב' רונה רמון ז"ל, שהלכה השבוע לעולמה בגיל 54.  עולמה של רונה רמון חרב עליה פעמיים, כאשר בעלה אילן נספה באסון מעבורת החלל קולומביה ובנה אסף, טייס קרב, נהרג בתאונת מטוס. חרף האסונות הכבדים שפקדו אותה פעם אחר פעם, בחרה רמון בחיים ורתמה את  האסונות האישיים שלה לתרומה לחברה בשורה של פרויקטים חברתיים חינוכיים, חלקם ברמלה.

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל: "אסון בלתי נתפס, נשיאת קרן רמון הגב' רונה רמון ז"ל, הייתה אישה מלאת אהבה שהפכה לסמל ולסיפורו של עם ישראל. אישה שעד יומה האחרון לא הפסיקה להעניק, ליצור ולהשפיע. לגב' רמון ז"ל תרומה יוצאת דופן לילדי רמלה ולחברה בישראל, באמצעות התכנית החינוכית - מועדון הטייסת בבתי ספר בעיר 'מענית', 'אופק' ו'שחקים'. תכנית ערכית שהעצימה ותרמה לחיי תלמידי רמלה והצלחתם. יהי זכרה ברוך".

מנהלת אגף החינוך והנוער אלונה קליימן: "סיפורה של משפחת רמון הוא סיפורו של עם ישראל. אחרי שאיבדה את בעלה אילן באסון החלל ובנה הטייס אסף בתאונת מטוס, היא סירבה להתכנס בשכול ובחרה בחיים. בנחישות  מלאת אהבה בנתה, ויצקה תכנים חינוכיים ערכיים במסגרת תכנית הטייסת שפעלה ברמלה והעשירה את תלמידי העיר. תלמידי רמלה ומערכת החינוך בעיר אבלים על מותה ומשתתפים בצער המשפחה".

מנהלת בית הספר מענית שרה (סיסי) דוד, סיפרה השבוע, כי פרויקט מועדון הטייסת סייע והעניק לתלמידי בית הספר דרך חדשה מלאת משימות, ערכים ואתגרים. שרנ: "באחד הביקורים של רונה בבית הספר אמרתי לה: 'רונה את מהווה עבורנו מודל, בו אנו נעזרים בגאווה על מנת להמחיש לתלמידינו את הצמיחה והגדילה מתוך קושי בלתי נתפס. רונה, היכולת המדהימה שלך, לא רק להיאחז בחיים, אלא להקים את עצמך ואם לא די בכך, גם למלא את ימייך בעשייה למען החברה ולמען דור העתיד של המדינה, היא לא רק צמיחה מתוך קושי, אלא גבורה אמתית', ואכן, רונה הייתה גיבורה אמתית, היא תחסר לכולנו, אנו מחבקים את משפחתה ומשתתפים באבלם הכבד".
 
 
 
חזרה
Facebook