רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

ביקור מוצלח של נגיד רוטרי ישראל ברמלה

ביקור מוצלח של נגיד רוטרי ישראל ברמלה

נגיד רוטרי ישראל אלון בנדט בביקורו ברמלה: "אני מודה לכם על שיתוף הפעולה, אתם עושים עבודה נהדרת. מדובר באחד המועדונים הפעילים בארץ, מועדון תוסס ופעיל בכל תחום, באפיק הבינלאומי. אתם דוגמא ומופת וצריכים ללמד אותנו כיצד אתם פועלים.

נגיד רוטרי ישראל אלון בנדט מלווה ברעייתו שרי, המזכיר עמוס סלע ועוזר הנגיד לאזור ירושלים והשפלה פליקס גליק ביקרו ברמלה במסגרת ביקורי הנגיד במועדוני רוטרי בישראל.

תחילת הביקור בקבלת פנים בלשכת ראש העירייה.  רה"ע מיכאל וידל, העניק לאורחיו סקירה מקיפה על פיתוחה של העיר, מצבה הדמוגרפי, כלכלי ושיבח את פעילות רוטרי רמלה למען החברה והקהילה ברמלה. ראש העיר הדגיש בפני אורחו את הצורך להגדיל את מצבת החברים במועדון בעיר כיעד והוסיף, כי פעילות חברי רוטרי רמלה למען הקהילה בעיר, היא דוגמא ומופת לסולידאריות חברתית.

בנדט הודה לרה"ע על שיתופי הפעולה למען העיר ותושביה. 

במהלך הטקס הרוטריוני שהתקיים בערב, הקדיש הנגיד את דבריו לפרויקטים חדשים ברוטרי, למצב תנועת הרוטרי העולמי בכלל ובישראל בפרט, בנדט: "אני מכיר את המועדון שלכם 30 שנה, אתם מועדון מיוחד ויוצא מן הכלל, פועלים ללא הרף ואין הרבה מועדונים כשלכם, אתם נפלאים ועושים זאת בהנאה ובכיף, הנוכחות שלכם בכנסים היא אינדיקציה לחוזק המועדון ולחברות, תבורכו בעשיה שלכם.  ראש העירייה מר מיכאל וידל מזהה בכם כוח ותוכלו להיעזר בו ולהעצים את הפעילות המבורכת שלכם. בפעילות הבינלאומית אתם דוגמא נוספת ומופת וצריך ללמוד מכם כיצד לפעול באפיק חשוב זה. בשמי ובשם רעיתי  שרי, אני מודה לכם על קבלת הפנים והערב המרגש והמעניין."

נשיאת המועדון חדוה רביב ברכה את הבאים וסיפרה על הפעילות המבורכת של המועדון במחצית הראשונה של שנת נשיאותה.  חדוה הודתה לראש העירייה, לנגיד ולרעייתו, לצוות המלווה, ותודה מיוחדת למנהלת אשכול הפיס, סיגלית דהן וצוותה המעניקים לרוטרי בית חם.

אל הברכות הצטרפו גם מזכיר רוטרי ישראל עמוס סלע ועוזר הנגיד לאזור ירושלים והשפלה מר פליקס גליק.  גליקס: "אני מודה לנ"ל שמעון גונן שהכניס אותי לתפקיד זה, ביתכם הוא בית חם, אתם מובילים מבחינת חברות ורעות, הבאים לידי ביטוי בכנסים ובאירועים המשותפים. אני מאחל לכם חצי שנה שניה  של צעידה וקידמה, ובהצלחה לחברת המועדון החדשה."

את הערב הנעימה בקטעי נגינה הכנרית רוני שטרית, תלמידת הקונסרבטוריון העירוני, מהכנריות הטובות בארץ. 
 
חזרה
Facebook