רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

נדחתה העתירה לביטול תוצאות הבחירות לראשות עיריית רמלה

נדחתה העתירה לביטול תוצאות                 
הבחירות לראשות עיריית רמלה

שופט בית משפט המחוזי מרכז לוד בשבתו כבית משפט לעניינים מנהליים, השופט עוז ניר נאוי:  "המערער ובא כוחו קיבלו את המלצתי וחזרו בהם מן הערעור, ובהסכמת באי כוח המשיבים אני מורה על דחייתו". ראש עיריית רמלה מיכאל וידל: בית המשפט אמר את דברו ודחה את העתירה. מדובר בעתירה הזויה. הגיע הזמן שהמערער עדי שטרנברג, יכבד את רצון הבוחר, יפסיק להסית ולהגיש עתירות סרק

שופט בית משפט המחוזי מרכז לוד בשבתו כבית משפט לעניינים מנהליים, השופט עוז ניר נאוי, דחה את עתירתו לאלתר של חבר המועצה עדי שטרנברג, שביקש לערער על תוצאות הבחירות. השופט קיבל את עמדתם של המשיבים לעתירה - ראש העיר מיכאל וידל, ועדת הבחירות לעיריית רמלה ומשרד הפנים.

כזכור הגיש המערער בקשה לבית המשפט לביטול תוצאות הבחירות בשל טענות לכאורה של אי-סדרים. ראש העיר וידל, משרד הפנים ומנהל הבחירות אבי דגן, דחו על הסף את כלל הטיעונים וביקשו מבית המשפט לדחות לאלתר את העתירה.

לאחר עיון בבקשת הערעור הציע השופט נאוי, למערער למשוך את העתירה. בדיון שנערך בסוף שבוע שעבר דחה השופט את העתירה וקבע: "המערער ובא כוחו קיבלו את המלצתי וחזרו בהם מן הערעור, ובהסכמת באי כוח המשיבים אני מורה על דחייתו".

במסגרת זו חזר המערער גם מדברים המהווים פגיעה קשה בעובדות העירייה ובמנהל הבחירות נציג משרד הפנים, אבי דגן.

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, הביע סיפוק רב מהחלטת בית המשפט ואמר: "אחרי שהציבור אמר את דברו ובחר בי ברוב מוחלט של אלפי קולות, גם בית המשפט אמר את דברו. מדובר בעתירה הזויה שכל כולה נועדה להשיג כותרות. הגיע הזמן שהמערער יכבד את רצון הציבור ואת העובדה שהפסיד באלפי קולות פעמיים בתוך שנה וחצי. הגיע הזמן שהמערער יפסיק להסית ולהגיש עתירות סרק. יש בפנינו עבודה רבה, אתגרים רבים ויחד נצעיד את העיר להישגים והצלחות".

את ראש העיר ייצג בעתירה בא כוחו עו"ד חיים אברג'ל, את ועדת הבחירות לעיריית רמלה היועמ"ש העירוני עו"ד דורון דבורי ואת מנהל הבחירות ניר גורדון. את המערער ייצג עו"ד דניאל כהן. 

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל. בית המשפט קיבל את עמדתו
 
חזרה
Facebook