רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

הצלחה למיזם ספרים עד הבית ברמלה

ספרים רבותי ספרים                                      
הצלחה למיזם ספרים עד הבית ברמלה

המיזם הייחודי פרי יוזמת הספרנית אתי ג'אן מרמלה, זוכה להצלחה רבה. מנהלת הספרייה  העירונית "בלפר" ברמלה, דניאלה לבקוביץ: אתי היא דוגמא ומופת לעובדת שהתקדמה בסולם התפקידים בספרייה מתוך דרייב של נתינה, אכפתיות ואהבת הספר

יוזמת הספרייה העירונית בלפר ברמלה,  "ספרים עד הבית",  זוכה להצלחה והכרה בקרב אוהבי הספר בעיר. מנהלת הספרייה העירונית ברמלה דניאלה לבקוביץ, ציינה כי יוזמת הרעיון שאף מוציאה אותו לפועל היא הספרנית אתי ג'אן, שזוכה להערכה רבה.

לבקוביץ ציינה, כי היוזמה מאפשרת לחובבי הספר שאינם מצליחים להגיע לספרייה, להמשיך ולהתמיד בקריאת ספרים. לבקוביץ ציינה, כי בנוסף למיזם "ספרים עד הבית", יזמה ג'אן גם את פרויקט "מפעל חיים" – "אישה קטנה לב ענק" במסגרתו רתמה למיזם את גני ממ"ד בעיר רמלה, במסגרתו נהגה להכין עם שותפיה, חבילות לחיילים שכללו דברי רחצה, מתיקה, מזון לחיילים נזקקים, וערבי גיבוש, ובנוסף, מתן תמיכה לחיילים בודדים ומעוטי יכולת, בתרומת ריהוט, מוצרי חשמל ועוד.

לבקוביץ: "אתי, היא דוגמא ומופת לעובדת שהתקדמה בסולם התפקידים בספרייה מתוך דרייב של נתינה, אכפתיות, אהבת הספר ובמטרה לקדם את הספרייה ואת פועלה. אומנם אישה קטנה (בגודלה) אך ענקית ברוחב ליבה ופועלה למען הקהילה, וככזאת דוגמא ומופת.  שמחה וגאה על שנמנית על צוות הספרייה".

השבוע שגרה אחת המשתתפות במיזם, אביבית אלקיים זיו, מכתב הערכה לג'אן ולמיזם וציינה בין היתר, כי "העבודה הקשה ועומס הזמן בשגרת יומי לא מאפשר לי להגיע באופן תדיר לספרייה העירונית. לא אחת מצאתי את עצמי מביטה בשעון ומבינה שעוד יום החמצתי ולא הצלחתי להגיע ולהחליף ספרים".

אלקיים זיו הוסיפה: "היוזמה שמובילה הגב' אתי ג'אן ראויה להערכה רבה. יש בה כל כך הרבה רגישות לזולת, הבנה גדולה לצרכיו ורצון בלתי נדלה לתת לאחר. בתחילה חשבתי שאתי עושה את הדבר כמחווה אישית עבורי, אך התרגשתי לגלות, כי ישנה קבוצה לא מבוטלת באוכלוסיית העיר שמתקשה להגיע פיזית לספרייה העירונית מטעמים שונים, ביניהם קשישים ונכים, ואתי שם עבורם. זה לא מובן מאליו וזה מחמם את הלב למצוא את האדם שמאיר לך אור קטן בחיים. ספרים עבורי הם חמצן, הם כוח שמניע אותי ומתדלק לי את הנשמה. הם צוהר לעולם דמיוני שנוח לי להיכנס אליו לעיתים בתוך מרוץ החיים. אני מוקירה תודה על היוזמה הנפלאה הזו ומניחה שמצטרפת לעוד אנשים שרואים וחווים אותה ככזאת. ישר כוחכם". 
 
חזרה
Facebook