רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

ברמלה מאיצים את הטכנולוגיה

ברמלה מאיצים את הטכנולוגיה
ה -  HUB החדש שהוקם ב"תפוח" רמלה בתמיכת משרד הכלכלה זוכה להצלחה

שר הכלכלה והתעשייה ח"כ אלי כהן, בביקורו השבוע ברמלה: מרכז הידע, המאיץ החדש שיסייע לשילובם של היזמים ברמלה בענף ההיי – טק, מהווה מנוע צמיחה לרמלה. ראש העיר מיכאל וידל: אני רואה בהקמת המאיץ ליזמות טכנולוגית עוגן משמעותי וחשוב בקידום צעירי רמלה בעולם טכנולוגי מאתגר

ראש העיר רמלה מיכאל וידל, אירח השבוע (שני) בספרייה העירונית את שר הכלכלה והתעשייה ח"כ אלי כהן. רה"ע  הודה לשר על תמיכתו בעיר והעניק לשר סקירה מקיפה על העיר, היותה עיר רב תרבותית צעירה, מצבה הדמוגרפי, כלכלי ופיתוחה של העיר.

וידל הציג בפני השר שורה של נושאים לקידום בהם: בתחומי הסוכנות לעסקים קטנים (מעו"ף), שדרוג והמשך תמיכה ב-  HUB  המאיץ הטכנולוגי שהוקם בעמותת "תפוח", תמיכת השר בפיתוח איזור התעשייה ברג"מ באמצעות משיכת עסקים מהארץ ומחו"ל, תמיכה בנושא התייעלות אנרגטית, סיוע במימון פעילות להגדלת שיעור התעסוקה לכלל התושבים לרבות מיעוטים, חרדים ומיעוטי יכולת, פיתוח קשרי מעסיקים ליצירת מקומות תעסוקה איכותיים ברמלה, מימון קורסים לבעלי עסקים להתמודדות עם עולם הניו-מדיה ועוד. 

השר אלי כהן, הודה לרה"ע על הפגישה ברך אותו על בחירתו והדגיש, כי הוא ומשרדו יסייעו לו להצעיד את רמלה להישגים. כהן: "אני שמח לשמוע על ההתעניינות המדהימה של יזמים היי טקסטים צעירים, במאיץ הטכנולוגי שהוקם ברמלה בשיתוף משרד הכלכלה והתעשייה, עיריית רמלה ועמותת  "תפוח". המאיץ החדש יסייע לשילובם של היזמים ברמלה בענף   ההיי - טק המהווה מנוע צמיחה חשוב ומרכזי".

רה"ע וידל: "השר כהן הוא ידיד אמת של העיר רמלה, אני מודה לו על הסיוע והתמיכה, אני רואה בהקמת המאיץ ליזמות טכנולוגית עוגן משמעותי וחשוב בקידום צעירי העיר בעולם טכנולוגי מאתגר" .

כן הוסיף השר כהן: "כל מי שנמצא ומגיע לרמלה רואה בחודשים האחרונים תאוצה ותנופה של התפתחות. נסייע לרמלה ותושביה להגיע להישגים, חדשנות ויזמות. נמשיך ונפעל לחיזוק תכנית הפיתוח של אזור התעשייה רג"מ שתכניתו מצויה לקראת הפקדה בוועדה המחוזית, תכנית חשובה ומרכזית שיש בה כדי להעניק לעיר תנופת פיתוח גדולה והכנסות של מיליוני שקלים, כמו גם תמיכה בפעולות העירייה בתחום ההתייעלות האנרגטית".

במסגרת הפגישה ערכו ראש העיר והשר כהן ביקור עבודה בעמותת תפוח בהשתתפות מנכ"לית העמותה דפנה ליפשיץ והמדען הראשי עמי אפלבום. במפגשים נטלו חלק סגני ראש העיר אברהם אילוז , מאור אשש, מנכ"ל העירייה רונן עזריה, נציגי עמותת "תפוח" בכרי משרד הכלכלה ואורגני העירייה.
 
חזרה
Facebook