רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

גרים קרוב ברמלה

גרים קרוב ברמלה

במסגרת אירועי עיריית רמלה, המדור לתרבות תורנית במחלקת ספורט ואירועים התקיימו לאחרונה מספר אירועים במסגרתם עשרות בתים משותפים קיימו סדרי ט"ו בשבט ופעילות מיוחדת. הפרויקט המיוחד "גרים קרוב" של התרבות התורנית בשיתוף ארגון "קרוב ללב" אפשר לעשרות בניינים בעיר לקיים לראשונה סדרי ט"ו בשבט ופעילות ערכית לדיירי הבניין. פעילות דומה התקיימה כבר בחנוכה בעשרות בתים בעיר ובע"ה גם בחג הפורים. על פי התכנון פעילויות דומות יתקיימו גם בקיץ  בשיתוף האגודה לתרבות הדיור. כל בניין שמעוניין להצטרף לפעילות פורים ולקבל ערכה לבניין מוזמן להירשם בקישור :

http://garim-karov.co.il/

 הרב אליקים ויסנשטרן ציין, כי פעילות מיוחדת של "אבות ובנים" התקיימה בבית כנסת "עטרת מרדכי". מידי מוצאי שבת לומדים תורה עשרות אבות עם ילדיהם במספר מוקדים בכל רחבי העיר ובכך מחזקים את הקשר המשפחתי. בסיום הלימוד מקבל כל ילד תמונת מגנט והפתעות נוספות.

בתוך כך, קיימה המועצה הדתית הרצאה מרתקת של הרב זמיר כהן ראש ארגון הדברות, בבית כנסת אבשלום. באירוע השתתפו גם ראש העיר מיכאל וידל, ראש המועצה הדתית עו"ד סמי ישראל, חברי מועצה ותושבים רבים.

בתרבות התורנית נערכים עכשיו לאירועי פורים ובשיאם הצגת פורים המרכזית "מערת האוצר" של חבורת אנדרדוס שתתקיים אי"ה ביום שישי שושן פורים 22/3 בהיכל התרבות. כרטיסים ניתן להשיג בתרבות התורנית, במתנ"ס התורני ובאתר היכל התרבות.
 
חזרה
Facebook