רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

יש "פוטנציאללה" ברמלה

יש "פוטנציאללה" ברמלה

איש התקשורת אבי בניהו: באתי לחזק
את תלמידי רמלה ויצאתי מחוזק

דובר צה"ל ומפקד גלי צה"ל, העיתונאי והפרשן אבי בניהו, העניק לתלמידי עמל הרב תחומי  רמלה, הרצאה מרגשת על ילדותו, בגרותו ושירותו הצבאי, במסגרת הפרויקט "פוטנציאללה". פרי יוזמתה של ליאת רבנר. ראש העיר מיכאל וידל: מדובר במיזם חברתי וערכי

איש התקשורת אבי בניהו, מי שהיה דובר צה"ל , מפקד גלי צה"ל ויועץ לראש הממשלה ושר הביטחון,  ערך בשבוע שעבר ביקור בבית הספר התיכון עמל הרב תחומי ע"ש יגאל אלון, במסגרת פרויקט "פוטנציאללה", המתקיים ברמלה ביוזמת ליאת רבנר, לשעבר כמ"מ ראש עיריית רמלה.

בניהו שמורגל לעמוד על במות גדולות, לדברר ולפרשן אירועים ברמה הארצית התרגש כשהעניק הרצאה לתלמידי שכבת י' בתיכון. בניהו פרש בפני התלמידים את סיפור חייו, ילדותו בקיבוץ ועל הגשמת חלומות באמצעות הצבת יעדים, אמונה ביכולת, רצון להצטיין ועבודה קשה.

בניהו: "סיפרתי לתלמידים על התפקידים שמילאתי ועל הקשיים והאתגרים. סיפרתי להם שלפעמים הם מתבוננים לעתיד ורואים הר שקשה להתמודד איתו ולכן חייבים לנסות להפוך את ההר לגבעות קטנות יותר. הסברתי להם שצריך לתעדף אותם ולדלג מעליהן אחת אחר השנייה- כעט הישגים בלימודים, וסיוע לזולת עם נתינה וערכים, שירות משמעותי בצה"ל, לימודים אקדמאיים ויציאה לחיים". 

בניהו הוסיף: "התבוננתי בתלמידים  וידעתי שיש ביניהם כאלו שיגיעו בעתיד להישגים גדולים בפוליטיקה, בהייטק בשירות הציבורי, הצבאי ועוד. באתי לחזק ויצאתי מחוזק".

פרויקט פוטנציאללה" הוא מיזם ייחודי במסגרתו מפגישה גב' רבנר את התלמידים עם דמויות מעולם המוסיקה, הצבא, התקשורת והפוליטיקה, החושפים בפני התלמידים את סיפוריהם מעוררי ההשראה, אמונה וחזון אישי. 
ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, ברך על היוזמה והדגיש: "מדובר במיזם חברתי וערכי המחזק ומעניק לתלמידים את האמונה שניתן להגיע להישגים ולהגשים חלומות

אני מודה לליאת רבנר, בת העיר רמלה על היוזמה ולאבי בניהו על תמיכתו. בכוונתי להצטרף ולקחת חלק במיזם החינוכי החשוב".

רבנר הביעה סיפוק רב מהצלחת המיזם. רבנר: "במסגרת המיזם אני מבקשת להעצים את בני הנוער בבחירות האישיות שלהם, בכישורים שלהם ובידיעה שמותר להם לחלום על כל דבר ולהצליח".
 
 
 
 
חזרה
Facebook