רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2015 כללי

הנחיות והמלצות בטיחות והיערכות לחורף

החורף מביא עימו סיכונים לבריאות ולבטיחות. היערכות נכונה ונבונה עשויה למנוע אי נעימות ואף להציל חיים. לשימושכם קובץ הנחיות, המלצות והוראות בטיחות חורף, שימוש נכון בחשמל ובתנורים והתנהגות נכונה במקרה של שריפה. מוקד 108 בשבילכם בכל מזג אוויר
 
לקריאת ההנחיות <לחצו כאן
 
 
 
בחברת החשמל נערכים למזג האוויר הסוער
בעקבות מזג האוויר הסוער הצפוי לפקוד את ישראל בסוף השבוע הקרוב, מתגברת חברת חשמל את צוותי העבודה בשטח. כמו כן החלה החברה בשבועיים האחרונים לאחר קבלת האישורים מפקיד היערות בכריתת עצים נרחב בקרבת רשתות חשמל.
כמו כן, תגברה החברה את מוקדי השירות 103 ונמצאת בכוננות מלאה של צוותי עבודה לתיקונים וציוד כבד הכולל במות הרמה ומנופים ליציאה מידית לשטח.
בנוסף התבצע תיאום והידוק הקשר לקראת הסופה עם רשויות מקומיות וגורמי חירום. מכתב עדכון ותיאום נשלח לכל ראשי הרשויות ברחבי הארץ. 
חברת חשמל מבקשת להדגיש, כי על אף ההערכות המקדימה הנרחבת אין "אפס תקלות". הרוחות העזות הצפויות עלולות לגרום לקריסת עצים, פגיעת ענפים וחפצים שונים ברשתות החשמל ולגרימת נזק שיגרום להפסקות באספקת החשמל.
במקרה של פגיעות ברשת החשמל, קריעת חוטים או כל מפגע אחר, הציבור יכול לפנות לחברה דרך מרכזי השירות 103, אפליקציית חברת החשמל, דף הפייסבוק או אתר האינטרנט של החברה.
מחברת החשמל מבקשים מהציבור להיות סבלניים וערניים ולדווח מידית על חוטי חשמל קרועים או נזקים אחרים לרשת החשמל.
 בחברת החשמל שבים וקוראים לציבור לשמור על כללי בטיחות בסיסיים:
1. אין לגעת בחוטי חשמל קרועים עקב סכנת התחשמלות- ולדווח על כך מיידית למרכז השירות 103 או למוקד משטרת ישראל 100, או באמצעות האפליקציה של חברת החשמל בטלפון הסלולארי או בעמוד הפייסבוק של חברת החשמל. 
2. בחברת החשמל מבקשים מהציבור להסיר ולפנות מגגות או ממרפסות חפצים העלולים לעוף בעקבות משבי הרוח החזקים ולפגוע במעופם בקווי חשמל סמוכים.
3. אם מבחינים בעצים או עמודים שאינם יציבים ועלולים ליפול, או ענפים שעלולים לגעת בחוטי חשמל, יש להודיע למוקד העירוני 106 או למרכזי השירות 103 של חברת החשמל.

 
     
חזרה
Facebook