רמלה - קרובה ללב שלך

,

הודעות לתושב

תגובת ראש עיריית רמלה לטור אישי בקפה דה-מרקר

להלן התייחסותו של ראש עיריית רמלה יואל לביא, לטור האישי שפרסם יוסי  קווטינסקי תושב העיר בבלוג קפה דמרקר.

תושבים יקרים,

מר קווטינסקי שלו "ניסיון רב" בניהול ערים, בניית שכונות, תשתיות ובעיקר ניסיון בקריאת דוחות כספיים, כותב בטורו ההזוי רצוף הכזבים, כי חובה של העירייה עומד על 235 מיליון שקלים. כותב הטור הפופוליסטי ממשיך בטענותיו על משכורות עתק של בעלי תפקידים בעירייה, "ראיתי" הוא מכריז ומוסיף בהאשמות וקביעה, כי רמלה מצויה בתקופת של הזנחה וחוסר התפתחות.  
קווטינסקי אף פונה לשר הפנים, ראש הממשלה ושר האוצר ודורש את התערבותם הדחופה ותוהה האם הם שותפים לקנוניה?  "עירייה שמנוהלת כחונטה מפחידה" משמיץ ומצהיר "החוקר".                                                      
ובכן ראוי שתושבי רמלה ידעו ולא יטעו חלילה שמדובר ב"עיתונאי חוקר" או "כלכלן מנוסה" שקיבל במה בקפה "דמרקר" לכתוב את כזביו.  לכל היותר מדובר באדם המנותק מהמציאות ומהאמת!        
עיריית רמלה מנהלת את תקציבה באחריות ובאופן מבוקר ע"י רואי חשבון חיצוניים הממונים ומבוקרים ע"י משרד הפנים כמקובל במערכות מוניציפאליות בישראל. כל תקציב עירוני מאושר ע"י אגף התקציבים של משרד הפנים! חובה של העירייה על פי הדוחות התקציביים  (31.3.16) עומד על 136 מיליון שקלים. חבר המועצה יאיר דידי שיתמחה כנראה בקריאת דוחותיו הכספיים, האישיים והשליליים, מיד מצא לנכון לפרסם על קיר הפייסבוק את דבריו ההזויים של חברו "העיתונאי החוקר", שקורא להקמת ועדה קרואה והדחה שלי. חבר המועצה דידי, חבר ועדת הביקורת שאמור לקרוא דוחות כספיים ולדעת מהם חובות העירייה, נותן פרסום ומשתף את הציבור בכזביו.                        
להזכירכם מעל עשור שלא נמצא פגם בהתנהלות שכר העבודה בעירייה. עובדי העירייה מקבלים את שכרם בהתאם לאוגדן השירות של משרד הפנים. בעיריית רמלה אין שכר עבודה של קומבינות, או קומבינאטורים!!                             
על שיפוטו של מר קווטינסקי, או על הבנתו של יאיר דידי על ניהול עיר, אני מרשה לעצמי להתעלם. ציבור התושבים שופט ורואה איזו הבנה יש לשניים בפיתוח ובניית ערים בישראל. מי שמכיר את חבר המועצה יאיר דידי לא צריך את חוות דעתי השלילית עליו.
 
 
חזרה
Facebook