רמלה - קרובה ללב שלך

,

הודעות לתושב

וירוס הקורונה - הערכות קהילתית

עיריית רמלה והאגף לשירותים חברתיים ,נערכים  למצב המיוחד לאור התפשטות נגיף הקורונה. לאור זאת,  אנו מגייסים מתנדבים  לצרכים קהילתיים:

  • קו חם לאזרחים ותיקים- מתנדבים/ות יקבלו מספרי  טלפון של כמה קשישים ואנשים בודדים שיש צורך לבדוק מה שלומם  ואם  הם זקוקים למשהו. (לאו דווקא לשוהים בבידוד). המעוניינים לקחת חלק בזה מוזמנים ליצור קשר עם המוקד העירוני ולהשאיר הודעה.  
  • שינוע של מזון ותרופות - תושבות ותושבים בבידוד יזדקקו לסיוע בקבלת מוצרי סופר ותרופות לביתם (כמובן שלא נפגשים עם מי שבבידוד אלא משאירים בפתח הדלת) המעוניינים לסייע בכך מוזמנות ומוזמנים ליצור קשר עם המוקד העירוני ולהשאיר הודעה.

בנוסף פועל מוקד שירות  יד שרה לשינוע ציוד רפואי. השירות יינתן בעלות של 60 שקלים ויפעל בין השעות 8:00-17:00  הציוד יסופק בכל חלקי הארץ תוך 24 שעות.

  • אנו פותחים קו חם וייעוץ להורים שנמצאים בבידוד או הורים שצריכים הכוונה כיצד לדבר עם הילדים על הקורונה . ניתן לפנות למוקד העירוני להשאיר הודעה. 
  • משפחות עם ילדים עם צרכים מיוחדיםבמידה ויש צורך ייחודי ניתן ליצור קשר עם המוקד העירוני. 
  • חשוב מאוד ! אנו מנסים  להגיע לכמה שיותר תושבים שזקוקים לנו. אם הינך זקוק לנו מכל סיבה,  ניתן ליצור קשר עם המוקד העירוני בטלפון 108 או באתר העירייה https://ramla.muni.il 

חשוב להדגיש, אנחנו מעניקים סיוע ומענה בהתאם להנחיות משרד הבריאות ונשמח לסייע לתושבים לכל פניה. באם יש צרכים נוספים ניתן לפנות אלינו.

נשמח לשמוע רעיונות ויוזמות גם שלכם! מוזמנים לפנות אלינו.

בברכה, האגף לשירותים חברתיים                                                  
מיכאל וידל, ראש העיר
חזרה
Facebook