רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2015 - חינוך

נמחקה עתירה כנגד עיריית רמלה בנושא מאבטחים

במסגרת העתירה הוברר מעל לכל ספק,  כי עיריית רמלה והעומד בראשה מר יואל לביא, פעלו כדין ובהתאם להנחיות כלל גורמי האבטחה  בעניין מאבטחים במוסדות החינוך
בפסק דין שקבע בית המשפט המחוזי בלוד ובהתאם להמלצת בימ"ש נמחקה עתירה של מספר הורים כנגד עיריית רמלה והעומד בראשה מר יואל לביא, המשטרה והמדינה בנושא אבטחת מוסדות החינוך בעיר. 
בדיון שהתקיים ביום ראשון השבוע ( 15.11.2015) בבית משפט המחוזי מרכז- לוד בשבתו כבית משפט לעניינים מנהליים, בעתירה מנהלית שהוגשה על ידי מספר הורים כנגד העירייה בעניין אבטחת מוסדות החינוך בעיר, הוברר מעל לכל ספק,  כי עיריית רמלה פעלה כדין ובהתאם להנחיות כלל גורמי האבטחה. 
בא כוח העירייה עו"ד מישאל שרעבי, דחה על הסף את טענות העותרים לפיה מישהו בעירייה לא מוכן היה שיהיו מאבטחים וקבע, כי העירייה הגבירה את פעולות האבטחה עקב המצב הביטחוני גם מעבר להנחיות המשטרה. לאחר שמיעת טענות כל הצדדים ולרבות אחראי אבטחה ארצי של משטרת ישראל, המליץ שופט בית המשפט המחוזי השופט אורן שוורץ, לעותרים למחוק את עתירתם שכן אם לא יעשו כן ייתכן שיחויבו בהוצאות משפט. בעקבות המלצת בית המשפט משכו העותרים את עתירתם והעתירה נמחקה בפסק דין שקבע השופט ללא צו להוצאות.
 
 
חזרה
Facebook