רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2015 - חינוך

יום המאה האולימפי בבית ספר האמנים ברמלה

בשבוע האחרון ציינו שכבות א-ב בבית ספר האמנים את יום המאה. 
יום המאה מסמל 100 ימי לימוד בבית הספר, מתחילת השנה. השנה התקיים יום זה בסימן אולימפיאדה.

היום נפתח בריכוז התלמידים בכיתות. כל שכבה עברה מספר תחנות שהופעלו על-ידי הצוות החינוכי. התלמידים נחשפו לפעילויות שונות ומגוונות בנושא האולימפיאדה הקשורות למספר 100.

בחלקו הראשון של היום הילדים נחשפו לתחנות ספורט כגון: מרוץ שליחים, זריקת טבעת גומי (במקום דיסקוס) במטרה לקלוע לקונוס שממוקם 100 ס"מ מקו הזריקה. 

בחלקו השני של היום הילדים השתתפו בתחנות במרחב הכיתתי, הם חשפו את סמל האולימפיאדה אשר הסתתר בתוך תשחץ מספרים והכינו ממנו מצעית לארוחת הבוקר והצהריים. עוד הכינו  הילדים כתר לראש ומדליה אישית "השתתפתי ביום המאה".
במהלך הפעילויות התלמידים למדו על דגל האולימפיאדה ומשמעותו: ייצוג חמשת חלקי העולם המאוחדים, משמעות בחירת הצבעים של הטבעות ועוד.  בנוסף, התבקשו תלמידי כיתות א-ב להביא ליום זה כל דבר שקשור למספר 100. יש לציין לשבח את החשיבה היצירתית של התלמידים וההורים, שדאגו למגוון רחב של רעיונות, כמו: שלט כניסה לכיתה בדגש ליום המאה,  100 מארזי עוגיות פתי בר עטופות עם הקדשה לכל תלמיד, עוגות מעוצבות ועוד. כל התוצרים  הוצגו במכלול א-ב.                                                                                                                       

שיאו של היום התבטא במסיבה שנערכה על ידי המחנכות בכיתות, בה ציינו הילדים את סיומו של יום המאה וכל תלמיד ענד את המדליה והכתר אותם הכין על השתתפותו ביום זה.

מיכל דדון מנהלת בית הספר, הודתה לכל המורים שלקחו חלק בעשייה המבורכת הזו, רכזת מתמטיקה- עינת מדר ולמי שהובילה את היום- רויטל באוך, מחנכת כיתה א' ולשאר חבריי הצוות אשר הפגינו שיתוף פעולה מרהיב שהניב תוצאה של יום חוויתי מהנה ובלתי נשכח לתלמידים ולמורים. "אין ספק שיום כזה מעשיר את הילדים בידע תוך כדי למידה משמעותית, התנסותית, שמחה והנאה מעשייה יחידנית ומשותפת". 
 
 

חזרה
Facebook