רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2015 - חינוך

רמלה משקיעים יותר. בחינוך

הוכפל מספר המחוננים והמצטיינים ברמלה הפועלים במסגרת חלו"ם
 
בעקבות צמיחתו והתפתחותו של מרכז המחוננים העירוני, חלו"ם רמלה, התקיים באשכול הפיס רמלה, ביקור רם דרג של מנהל האגף למחוננים ומצטיינים במשרד החינוך, מר מנחם נדלר, במעמד ראש העיר, מר יואל לביא.
ראש עיריית רמלה יואל לביא, ציין כי בשנתיים האחרונות התרחבה פעילותו של המרכז למחוננים ומצטיינים ברמלה, ומספר הלומדים בו הוכפל.
לביא הדגיש: "מהלך זה מבטא תפיסה עירונית המציבה את טיפוח המצוינות, במרכז סדר היום במערכת החינוך ברמלה".במהלך הביקור נפגשו קברניטי העיר עם ראש האגף למחוננים ומצטיינים וצוותו והתוו תכניות פעולה עתידיות, המתמקדות בטיפוח התלמידים המחוננים והמצטיינים ברמלה, ובקידום המצוינות במערכת החינוך בעיר.                              
נדלר, הודה ללביא על התמיכה והראייה החינוכית לקידום התלמידים המחוננים והמצטיינים בעיר וציין, כי נתוני המרכז למחוננים חלו"ם רמלה והגידול המשמעותי במספר התלמידים המאותרים כמחוננים ומצטיינים - מעיד על  מערכת חינוך טובה הפועלת בעיר ועל הפוטנציאל הגדול בקרב תלמידי רמלה.                                                                       
מנהלת אגף החינוך והנוער, הגב' אלונה קליימן, המובילה את המהלך ברמה העירונית, אמרה, כי היא רואה חשיבות רבה בחיזוקו של מרכז המחוננים והמצטיינים חלו"ם, כעמוד התווך, המקדם את המצוינות במערכת החינוך העירונית.
המבקרים נפגשו עם תלמידי המרכז באשכול הפיס ועם צוות המורים, והביעו את התפעלותם מרמת ההוראה הגבוהה, ומהיקף הפעילות במרכז חלו"ם. מנהלת מרכז המחוננים והמצטיינים, אבישג עידן אמרה : " אני רואה את מרכז חלו"ם כמשאב העומד לרשות מערכת החינוך העירונית והקהילה. חשוב לנו לתרום ולפעול לקידום המצוינות במערכת החינוך, באמצעות תכניות משותפות עם בתי הספר בעיר". השתתפו בתוכנית נציגי משרד החינוך, מנהל רשת המתנ"סים ברמלה מאיר בן חמו , סגנו יגאל כהן ומנהלת אשכול הפיס סיגלית דהן.
 
 
 
חזרה
Facebook