רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2015 - חינוך

צוערי המרכז לשלטון מקומי לומדים מקרוב על רמלה

עיריית רמלה אירחה השבוע בקמפוס השפלה 23 סטודנטים צוערי המרכז לשלטון מקומי הלומדים לתואר ראשון באוניברסיטת בן גוריון.

מ"מ ראש העירייה עו"ד מוטי יצחקי, העניק לצוערים הרצאה מקיפה על העיר רמלה בדגש לפיתוח ויוזמות כלכליות בעיר רב תרבותית. עו"ד יצחקי סקר בפני הסטודנטים את מצבה הדמוגרפי כלכלי של העיר וציין, כי העיר רמלה חלוצה בשורה של מיזמים כלכליים בהם האגו"ח שביצעה העירייה בסכום של כ- 140 מיליון שקלים - מהלך שעבר בהצלחה וגרם למהפך בסקטור המוניציפאלי כולו. כן ציין יצחקי בהרצאתו את המיזם החדש עליו עמלה בימים אלו העירייה - תוכנית המתאר להתחדשות עירונית, תוכנית בינוי פינוי, לחידוש פניהן של השכונות הוותיקות בעיר במסגרתה, ישודרג המרחב הציבורי וערך הנדל"ן, תשופר חזות העיר ויגדל באופן משמעותי מצאי יחידות הדיור בעיר.  יצחקי הדגיש, כי השתתפות בפרויקט החשוב תניב לדיירים דירות גדולות ומרווחות יותר, ממוגנות וערכן הכלכלי יהיה גבוה מהדירות הישנות, והכי חשוב, הדיירים לא יישאו בהוצאות והדירות החדשות יימסרו להם ללא תמורה כספית.

כן זכו הסטודנטים להרצאה מקצועית בנושא פיתוח השכלה והון אנושי מפי מנהלת קמפוס השפלה וההון האנושי עו"ד אונית לביא. עו"ד לביא ציינה את החשיבות הרבה שהעירייה רואה בקידום צעירי העיר ופיתוח הון אנושי והדגישה את הקמתם של שני מרכזים, האחד קמפוס השפלה מרכז להשכלה והשני מרכז צעירים ומרכז לפיתוח הון אנושי- קשתות.            שני מרכזים המעניקים לצעירי ותושבי העיר מגוון רחב של תוכניות בהם לימודים אקדמיים הכוונה לחיים ומתן סיוע להתפתחותם התעסוקתית וההשכלתית. 

רכז התוכנית מר רועי סלע הודה למ"מ ראש העירייה עו"ד יצחקי ולמנהלת הקמפוס וההון האנושי עו"ד אונית לביא, על ההרצאות, ההפקה והאירוח. 
 
 
 
 
חזרה
Facebook