רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2015 - חינוך

בטיחות ברשת גם בבית ספר "אמנים"

ביום שלישי האחרון התקיימה בבית הספר הרצאה של דנה אבירם, עו"ס במקצועה בנושא זהירות ברשת. להרצאה הוזמנו הורים לתלמידים בשכבות ג'-ו' שהגיעו בערב חורפי ושמעו במשך שעה קצרה הרצאה מרתקת משולבת בהדגמות וקטעים קומיים על עולמם הווירטואלי והדיגיטלי של ילדינו.

המרחב הווירטואלי והאינטרנט הינו מקום בו מבלים ילדינו במשך שעות רבות במהלך היום.     בין מטרות ההרצאה, להקנות להורים כלים מעשיים לקיום שיח משמעותי עם הילדים בנושא האינטרנט, הוואטסאפ, פייסבוק ועוד,  להעלות למודעות שוב את הסכנות האורבות ברשת ומהו המסר הנכון עבור הילדים בזהירות ברשת,  להציע להורים דרכים פרקטיות לתחום בגבולות מתאימים בשימוש בסלולר ובאינטרנט.   ההורים שיתפו פעולה בתרגילים השונים, שאלו שאלות והביעו התעניינות בנאמר. הרצאה זו הינה חלק משיח מתמשך עם ההורים ועם התלמידים בנושא.

מיכל דדון, מנהלת בית הספר, ציינה כי "תלמידים רבים נחשפים לתכנים שונים ברשת האינטרנט., לעיתים תכנים שאינם תואמים את גילם. על כן, עלינו המבוגרים חלה אחריות להיות מעורבים ורגישים בנושא השימוש של ילדנו ברשתות השונות. תודה ליועצות ביה"ס אשר מובילות פעולות בשגרה היומיומית לשמירת ביטחונם של התלמידים. תודה לצוות האמנים ולכל ההורים הלוקחים חלק בהרצאות אלו".
 
 
 
 
 
 
 
חזרה
Facebook