רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2015 - חינוך

הפנינג ענקי בבית ספר ''בן צבי לאמנויות'' בסימן יוצר ויצירה ביום שישי נערך בבית הספר "בן צבי לאומניות " יום קהילתי בסימן ייחודיות בית ספרית, למידה רב תחומית משולבת אומניות ומודל ללמידה משמעותית. ביום זה תלמידי בית הספר הציגו מיצגים שונים המבטאים תהליכי

ביום שישי  נערך בבית הספר "בן צבי לאומניות " יום קהילתי בסימן ייחודיות בית ספרית, למידה רב תחומית משולבת אומניות ומודל ללמידה משמעותית. ביום זה תלמידי בית הספר הציגו מיצגים שונים המבטאים תהליכי למידה משמעותית סביב נושא האומניות.

כל כיתה הציגה או המחיזה את אחד מספרי הקריאה שאותם קראו התלמידים, ביניהם, "ילד הכרובית" מאת יהונתן גפן, "אריה הספריה "מאת מישל קנודסן, ספר השטוז"ים מאת דתיה בן דור, בגדי המלך החדשים מאת הנס כריסטיאן אנדרסן, הבכור לבית אבי מאת אליעזר בן יהודה ופצפונת ואנטון מאת אריך קסטנר.

לצד מופעים והמחזות נחשפו הורי התלמידים לגלריית תמונות שציירו ילדי בית הספר, לצד יצירותיו של שומר בית הספר משה אדלן, שהוצעו למכירה.    את פניהם של האורחים הרבים שהגיעו לבית הספר קיבלו פסלים אנושיים שהעצימו את חווית הכניסה לאירוע עצמו, בו חולקה תוכנייה מפורטת של האירוע.

מנהלת בית הספר מרים פרידמן: "זוהי הזדמנות נהדרת  להביא לידי ביטוי את הלמידה המשמעותית  בסימן ייחודיות ביה"ס ואת הכישרונות הרבים של תלמידי בית הספר. תודה לצוות המקסים של בית הספר, בעיקר למורים לאומנות ומוסיקה, תיאטרון ומחול, ולכל ההורים הרבים שגדשו את בית הספר ושיתפו פעולה באופן מדהים.
 
 
 
 
 
 חזרה
Facebook