רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2015 - חינוך

רמלה. משקיעים יותר בחינוך לדמוקרטיה דמוקרטיה במיטבה בתיכון אורט לילינטל

מאות מתלמידי תיכון אורט לילינטל נטלו חלק ביום בחירות מיוחד שהופק בבית הספר במסגרת פרויקט מיוחד שלMako    "הבוחרים החדשים"  שנערך בשיתוף אגף החינוך והנוער בעיריית רמלה ותיכון אורט לילינטל.

במסגרת יום הבחירות שנערך בתיכון  אורט לילינטל, התקיים בבית הספר הפנינג שכלל פעילויות פוליטיות של התלמידים ונציגי המפלגות השונות. ראש עיריית רמלה יואל לביא, בירך את תלמידי בית הספר ומנהל התיכון  אריק הלוי וצוות המורים על הפקת יום הבחירות, שיבח את התנהלותם ועודד אותם לקחת חלק פעיל בבחירות.

בסיום חלקו הראשון של היום, הגיעו התלמידים לאשכול הפיס והשתתפו בפאנל בחירות מיוחד בו נטלו חלק נציגי המפלגות השונות בהם: ח"כ אמנון כהן (ש"ס), שר הרווחה לשעבר וח"כ מאיר כהן (יש עתיד) ח"כ מירי רגב (ליכוד), ינון מגל (הבית היהודי) אלדד יניב (המחנה הציוני) רחל עזריה (כולנו), ח"כ תמר זנברד (מרצ) ושרון גל (ישראל ביתנו).

את הפאנל הנחה שבי זרעיה שביחד עם בן רבסקי (סקאי הפקות) הפיקו את האירוע. נציגי המפלגות הציגו את עמדותיהם והשיבו לשאלות התלמידים.                                               

 
מנהל תיכון אורט לילינטל אריק הלוי ציין, כי יום הבחירות נערך במטרה לחשוף את תלמידי התיכון לבחירות הקרבות למהלך הדמוקרטי  ולשיח הפוליטי על שלל הדעות והמפלגות. "זה היה יום מוצלח בו גילו כלל התלמידים מעורבות פעילה. בהזדמנות זו ברצוני להודות לצוות בית הספר,  צוות אשכול הפיס, לעיריית רמלה אגף החינוך והנוער לתלמידים ולכל השותפים על חלקם בהצלחת היום המיוחד".
 
 
 
 
 
 
חזרה
Facebook