רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2015 - חינוך

ט''ו בשבט נחגג בבית הספר ''בן גוריון'' בשילוב ערכי המורשת היהודית וערכי הסביבה.

שבוע עתיר "פעולות ירוקות " הוקדש למען השמירה על הסביבה.
 
בית ספר "ירוק" הוא בית ספר המקדם ערכים ירוקים ומקיים  אותם הלכה למעשה בחיי היומיום. רכזת החינוך הסביבתי, ריקי קדוש, הגתה תכנית  פעולה מקיפה לכלל תלמידי בית הספר,  ובמהלך השבוע חוו התלמידים פעילות מרתקת  ומעצימה שהוקדשה לאהבת הטבע. ההפעלות  היו מגוונות, מאתגרות ומותאמות לשכבות הגיל השונות, החל מילדי הגן העולים לכתה א′ וכלה בכתות ו′.   

התלמידים עסקו בשבוע זה בנושא: "יום ללא נייר", במהלכו נערך טקס בו קראו התלמידים שירים ודקלומים  שהדגישו את הקשר של האדם לטבע  ואחריותו  לשמירה עליו. הטקס נחתם במכירת שתילים על-ידי התלמידים - מסורת רבת שנים בבית הספר.  השנה הוחלט על-ידי תלמידי 'הוועדה הירוקה' כי כל ההכנסות הינן תרומה להגשמת  חלום של ילד חולה. התלמידים נהנו לאין ערוך משלל פעילויות חווייתיות שמותירות טעם של עוד.

בירנית זרבי יצחק, מנהלת בית הספר,  ציינה כי "החגיגה הירוקה שנערכה בבית הספר, היא כולה הגברת המודעות לשמירה על הטבע והסביבה. הילדים הם האוצר האמיתי של הטבע בכוחם להוביל, לשנות ולהשפיע." רכזת החינוך הסביבתי, ריקי קדוש, מוקירה ומעריכה את שיתוף הפעולה בעשייה המקדמת ערכים של אחריות, שותפות ונתינה. הפעילויות משקפות את אורח החיים המתנהל בבית הספר להטמעת  הערכים הסביבתיים.
 
 
 
 
 
 
חזרה
Facebook