רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2015 - חינוך

עדלאידע בבית ספר 'רעות' ברוח הנתינה

ביום שלישי השבוע, התכנסה קהיליית "רעות"- הורים, תלמידים ומורים לציין, כמיטב המסורת, את חג הפורים בתהלוכה ססגונית וצבעונית ברחבי שכונת "גני דן".

הורים, תלמידים ומורים התקבצו מחופשים ועליזים  וצעדו יחדיו בשירה ובריקודים, בליווי רעשנים, תופים, משרוקיות ואביזרי פורים, כאשר את התהלוכה מוביל רכב מקושט ממנו בקעו שירי פורים.  

כל כיתה נשאה שלט ועליו מסר ברוח ערך הנתינה שהוא הערך של חודש אדר, כמו "הנתינה היא מתנה", "לתת מכל הלב" ועוד.  לתהלוכה הצטרפו אורחים מיוחדים – שכנינו מבית ספר "ג'ואריש", מנהלת בית-הספר, הגברת נוואל וקבוצת תלמידים מתכנית "חיים משותפים".

התלמידים, המורים וההורים אף עצרו וברכו את ילדי גן "גני-דן" בחג פורים שמח. השמחה פרצה גבולות והאווירה הפורימית ניכרה היטב בשכונה כולה וסחפה את התושבים כולם. זה המקום להודות להדרה, תומכת ההוראה, על ארגון והובלת התהלוכה יחד עם חגיגות הפורים בבית-הספר בצורה מרגשת ומלהיבה.

גלי אלדר, מנהלת בית הספר: "ברצוני להודות לכל ההורים שהתגייסו. שמחנו מאד לחגוג יחד איתכם. אין ספק כי זהו מאורע בלתי נשכח שיותיר את חותמו על קהילת רעות כולה וכי השמחה הגדולה תיוותר בלב לעוד זמן רב".
 
 
 
חזרה
Facebook