רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2015 - חינוך

בבית ספר ''אחווה''- תל''י עוצרים לרגעים של בריאות, ספורט והערכה

בבית הספר "אחווה"- תל"י צוין יום החינוך הגופני לבריאות, לפנאי ולערכים. היום אורגן לתפארת על ידי עמית לוי המורה לחינוך גופני ובשיתוף הצוות החינוכי.  הוענקו תעודות ומדליות לתלמידים פעילים ומצטיינים בענפי ספורט והוכרז על הכיתות המצטיינות בתחרות "הכריך הבריא", כיתות בהן מספר התלמידים הגדול ביותר אשר מביאים כריכי בריאות לארוחת עשר.                                                                                    

שיאו של היום היה בהפעלת כל תלמידי הכיתות בתחנות רבות ומגוונות כמו: קליעה לסל, מרוץ "כרכרות" ועוד. את התחנות הפעילו תלמידי כיתות ה- ו' ותלמידים המפעילים תחנות בהפסקות הפעילות, פעמיים בשבוע.     התלמידים נהנו מאוד, השמחה ניכרה על פניהם, וכזכור, הבסיס לאושר ולהרגשה נפלאה הוא הבריאות! ויחד כולנו צועדים בשביל הבריאות והספורט!

"יום המחנך" צוין בבית ספר "אחווה"- תל"י בהתרגשות גדולה. המורים הוזמנו בהפתעה לספרייה שם חיכתה להם ארוחת בוקר מפנקת ועשירה, מעשה ידי ההורים להתפאר.  
 
על התלמידים השגיחו הורים שהיו מורים לשעה.  תלמידי כיתה ב' והמחנכת נירית חי הפתיעו את הצוות בשיר תודה מרגש. כל אנשי הצוות קיבלו ברכה אישית, מעוצבת ומשמעותית מאוד מוועד ההורים. ברכות איחולים חמים ומרגשים הציפו את החדר, לכל מורה הכינו התלמידים זרי ברכות ולבבות שהביעו את הערכתם ואהבתם לכל אנשי הצוות החינוכי. מנהלת בית הספר, ענת שי, סיכמה את היום: "צוות בית הספר זכה ב"יום המחנך" להערכה, הוקרה, חום ונתינה שריגשו את כולנו מאוד! הצוות החינוכי המסור, המשקיע, המכיל, הדואג, עובד קשה ושואף להצלחת התלמידים. הצוות זכה במתנה הגדולה והחשובה - הערכה מההורים, דבר המעניק לנו כוחות להמשיך בעשייה, וביחד השמיים הם הגבול!    הורים מרוצים ומשתפי פעולה, מורים מוערכים, משקיעים ומקצועיים זהו המתכון להצלחת תלמידינו "יחד נמשיך לאורך כל הדרך..."
 
 
 
 
 
חזרה
Facebook