רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2015 - חינוך

תלמידי לילינטל מפרויקט ''מחוברים'' חילקו משלוחי מנות לניצולי שואה

פרויקט "מחוברים" הינו פרויקט התנדבות בו תלמידי תיכון "אורט לילינטל" נפגשים עם ניצולי שואה ומסייעים להם להתחבר לעולם הטכנולוגי באמצעות מחשב.

לקראת פורים התלמידים הרימו את הכפפה והכינו כדורי שוקולד ומשלוחי מנות לניצולים וצירפו ברכה מרגשת. הפעילות נערכה במסגרת סדנה עם המנהלת הארצית של התוכנית, מיטל שלומי מתוק, שבמהלכה התקיימה פעילות עם קלפי point of you . כל תלמיד בחר שני קלפים שמתאימים לתחושותיו במסגרת התנדבותו בפרויקט זה, ונערך דיון מרגש בו התלמידים דיברו על החשיבות העמוקה של המסירות וההתמדה בפרויקט.  עוד חשפו התלמידים קשיים ורגשות ודיברו על עולם הבדידות והניתוק של הניצולים, על עברם הקשה ועל תחושת הסיפוק בסיוע לניצולים להתחבר לעולם הטכנולוגי באמצעות המחשב. הם שוחחו על הקשר המיוחד שנוצר, על הקרבה ותחושת החברות.

סאני לוי, מורה בבית הספר "אורט לילינטל" ואחראית על הפרויקט הוסיפה: "זו הייתה יוזמה ברוכה של הילדים שהחליטו לשלב בסדנה גם פעילות משותפת להכנת משלוחי מנות  ולשמח את ניצולי השואה לקראת חג הפורים. אני גאה בנוער שלנו שמודע לחשיבות במתן כבוד והענקת שמחה למבוגרים בכלל ולניצולי השואה בפרט".
 
 
 
חזרה
Facebook