רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2015 - חינוך

ובמקום הראשון תלמידי רמלה זכייה כפולה לתלמידי רמלה בתחרות הנואם הצעיר האשכולי של רוטרי

הלן היילו מבית ספר "משה שרת"  זכתה במקום הראשון לגילאי ד' – ה',  וצח נגב מ"אורט לילינטל" זכה במקום הראשון לגילאי בתי ספר תיכוניים, ושריינו את מקומם בתחרות הארצית. ראש עיריית רמלה יואל לביא, בירך על זכיית תלמידי העיר ואיחל להם הצלחה רבה בתחרות הארצית

נאומים רהוטים, משכנעים ושוטפים, והופעה מרשימה על הבמה, שכנעו את צוות השופטים הבכיר, בראשות עוזרת נגידת רוטרי, גב' לאה פרסי, להעניק את המקום הראשון ואת הזכות להשתתף בתחרות הארצית, לשני נציגי רמלה בתחרות הנואם הצעיר של רוטרי לאשכול ירושלים והשפלה.

בתחרות לגילאי כתות ד'-ה' השתתפו נציגים מרמלה וממודיעין, ואת המקום הראשון קטפה הלן היילו תלמידת בית הספר "משה שרת" ברמלה. בתחרות לגילאי בתי ספר תיכוניים השתתפו נציגים מרמלה, מודיעין ולוד, ואת המקום הראשון העניקו השופטים לצח נגב מבית ספר אורט לילינטל ברמלה.

ראש עיריית רמלה יואל לביא, בירך על הזכייה והדגיש, כי תחרות הנואם הצעיר של רוטרי, היא יוזמה מבורכת הדורשת הכנה מוקדמת של כלל המשתתפים והדגיש, כי יש בפרויקט אמירה של חיזוק הזהות העצמית וחינוך לערכים. "ברכות לתלמידים והצלחה בתחרות הארצית".

מנהלת אגף החינוך והנוער הגב' איילת כהן, בירכה על ההישג וציינה, כי ההישג המרשים הוא פרי עבודה נכונה ושיתוף פעולה של מועדון רוטרי רמלה עם אגף החינוך והנוער ובתי הספר בעיר. "תודה לרוטרי רמלה על פעילותה לטובת תלמידי ותושבי רמלה, והמשך עשייה ברוכה".

נשיא המועדון, שמעון גונן, ציטט מדבריה של משתתפת באירוע, אשר שיבחה את הפרויקט, מסריו וחשיבותו, "הארגון, הדרך והזמן שמקדישים לנושא, עושה את זה מיוחד. מדובר בתלמידים חדורי מוטיבציה ומטרה, יודעים בדיוק על מה הם מדברים ויודעים ערכה של מילה.  מדובר בנוער שאיכפת לו ומעורה בחברה אשר נחשף לנושאים אקטואליים ברומו של עולם".
 
 
 
חזרה
Facebook