רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2015 - חינוך

בית ספר ''משה שרת'' זכה בפרס החינוך הגופני המחוזי לאורח חיים בריא

ראש עיריית רמלה יואל לביא בירך את הנהלת בית הספר, צוות ההוראה והתלמידים על זכייתם בפרס ואיחל להם הצלחה בתחרות הארצית.  מנהלת בית הספר איריס עידו מסטאי: "החינוך הגופני ועידוד אורח חיים בריא קיבל מקום חשוב מאד בעשייה החינוכית והוא אחד מהיסודות המארגנים של התכנית הבית ספרית "בשביל הבריאות - מרחב מגן לאורח חיים בריא ופעיל ב"שרת"

בית הספר משה שרת ברמלה זכה בפרס החינוך הגופני המחוזי לאורח חיים  פעיל ובריא. בעקבות הזכייה ייצג בית הספר את העיר  והמחוז בתחרות הפרס הארצי.                    

ראש עיריית רמלה יואל לביא, בירך את הנהלת בית הספר וצוות ההוראה וציין את החשיבות הרבה שהוא רואה בקידום ערכי החינוך הגופני ועידוד אורח חיים פעיל ובריא. בית הספר "משה שרת" בהנהלת איריס עידו-מסטאי, הינו בית ספר המחויב לחינוך הגופני ולחינוך לאורח חיים פעיל ובריא. בית הספר קיבל הסמכה כבית ספר מקדם בריאות לפני כשלוש שנים. 
 
מנהלת בית הספר איריס עידו מסטאי: "החינוך הגופני קיבל מקום חשוב מאד בעשייה החינוכית בגוונים שונים והוא אחד
מהיסודות המארגנים של התכנית הבית ספרית "בשביל הבריאות - מרחב מגן לאורח חיים בריא ופעיל ב"שרת". הרעיון העומד בבסיס התכנית הוא המגן - שילוב של: מוח [חשיבה], גוף [בריאות] ונפש [הנאה והנעה]. המורה לחנ"ג, שרי שטיין, מורה ותיקה הנערצת על-ידי התלמידים ומובילה את התכנית ביחד עם הצוות המוביל".
 
מסטאי הוסיפה, כי התכנית אינטגרטיבית ומשלבת את הנושא המרכזי "האחר הוא אני" ואת נושא הבריאות והקיימות בתחומי הדעת השונים כמו: החינוך הגופני, כישורי חיים, מפתח הל"ב, מולדת וחברה, מדעים, מתמטיקה ושפה. מנהלת אגף החינוך והנוער גב' איילת כהן בירכה את מנהלת בית הספר, צוות המורים והתלמידים: "גאים בך, בצוות בית הספר ותלמידיו על זכייתכם בפרס החינוך הגופני המחוזי ועלייתכם לפרס החינוך הארצי. הזכייה בפרס היא עוד נדבך אחד בעבודתו המסורה של בית הספר וצוותו לקידום תלמידיו". כהן הדגישה כי בית הספר משתתף בכל הפעילויות העירוניות הקשורות בספורט ובריאות, כמו: שיעורי שחייה, משחקי הליגה: כדורגל וכדורסל, מסע אופניים, תכנית פרחי ספורט ועוד. 
                
מפקחת משרד החינוך גב' גבריאלה יחזקאל: "מהיכרות מעמיקה עם ביה"ס אני רואה כיצד ביה"ס חותר למימוש המטרות והיעדים שהציב לעצמו, ודואג לשלב את כלל התלמידים, ההורים והקהילה בפעילויות ספורט תוך שמירה על החוקים והכללים, שיתוף פעולה, סובלנות וכבוד הדדי". מנהל מחלקת ספורט ואירועים ניסים רון, ציין את שיתוף הפעולה של בית הספר ותלמידיו בהטמעת ערכי הספורט ועידוד אורח חיים בריא.           
 
 
 
 
חזרה
Facebook