רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2015 - חינוך

רוטרי פולין אימץ את פרויקט "הנואם הצעיר" של רוטרי ישראל

במהלך מפגש רב משתתפים שהתקיים בחודש שעבר בפולין, מפגש המכונה 'אולפן הנשיאים בפולין',  הציגה הנגידה בסיה פובליז', את חזונה ויעדיה של התנועה בפולין בשנת 2016 - 2015,  בתוך כך הודיעה הנגידה הנבחרת שהיא תפעיל את הפרויקט  "תחרות הנואם הצעיר" של רוטרי ישראל.

החלטת הנגידה, הינה תוצאה ישירה מביקורו של נ"ל שלמה ברונכר ממועדון רוטרי רמלה, במועדוני רוטרי בפולין בחודש אוקטובר 2014,  לשם יצא במסגרת תפקידו כממונה על קשרי ישראל-פולין.

שלמה ברונכר: "ביקרתי בחמישה מועדונים בפולין, ובכל אחד מהם סיפרתי על פעילות רוטרי ישראל,  והקרנתי בפניהם סרט על פעילות מועדון רוטרי רמלה.   במסגרת ביקורי במועדונים אלו, סיפרתי גם על תחרות "הנואם הצעיר", מה שגרם להתעניינות רבה בקרב המארחים, אשר שאלו שאלות רבות בקשר לפרויקט ומטרותיו.  בין המטרות, פיתוח כושר הביטוי והדיבור בפומבי, הטמעת תרבות הדיבור בקרב הדור הצעיר, הבעת רעיון באופן מובנה, רהוט ובזמן קצוב, עידוד וקידום השפה, במקרה זה, העברית,  עידוד לסבלנות וסובלנות בבני נוער בחברה, חינוך ועידוד להישגיות ומצוינות והיכרות עם ארגון הרוטרי ותרומתו לקהילה. "אני שמח ומאושר שרוטרי פולין אימץ את הפרויקט ומרגיש שביצעתי את משימתי על הצד הטוב ביותר".

חזרה
Facebook