רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2015 - חינוך

מעון נעמת 'בית פרידה' ציין בטקס מרגש את התחדשותו

ראש עיריית רמלה, מר יואל לביא, הדגיש את הצורך והנחיצות של שילוב ילדים בגיל הרך במסגרות המעניקות מלבד חום ואהבה גם סביבה חינוכית תומכת ומעשירה.
השבוע התקיים במעון נעמ"ת בית-פרידה טקס מרגש לרגל התחדשותו של המעון. כיבדו את הטקס בנוכחותם ראש עיריית רמלה, מר יואל לביא,  מ"מ ראש העיר עו"ד מוטי יצחקי, מנכ"ל העירייה, מר עופר תודר, מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים, הגב' אילנה שנבל, יו"ר נעמת במרחב, הגב' יהודית מנדה, המפקחת החינוכית, ד"ר דניה גורן, רכזת המעונות, מירי בלחסן, רכזת פאקט ברמלה, הגב' ברכה אשטו ועוד מוזמנים מכובדים, הורי ילדי המעון וכמובן צוות המטפלות בראשותה של מנהלת המעון – שלומית אוטמזגין.

הנוכחים הביעו התרשמותם מיופיו של המעון, שיבחו את הפעילות המגוונת במעון לרווחת הילדים, וציינו את שיתוף הפעולה הפורה בין צוות המעון לבין הורי הילדים.  מר יואל לביא ראש עיריית רמלה, הדגיש בדבריו את הצורך והנחיצות של שילוב ילדים בגיל הרך במסגרות המעניקות מלבד חום ואהבה גם סביבה חינוכית תומכת ומעשירה.

יו"ר נעמת במרחב, הגב' יהודית מנדה, ציינה את שיתוף הפעולה המלא והבלתי מתפשר של כל הגורמים בקהילה ובמיוחד את התמיכה היוצאת מהכלל של עיריית רמלה בראשותו של מר יואל לביא. מנדה: "מטרת כולנו היא אחת – תושבי העיר שלנו זכאים לשירות טוב והם בוודאי מקבלים אותו במסגרות שלנו – בנעמ"ת"
חזרה
Facebook