רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2015 - חינוך

מעורבות קהילתית של פירמת Deloitte בחטיבת "עידנים" רמלה

בפירמת הייעוץ וראיית החשבון Deliotte מייחסים חשיבות רבה לערכי אחריות תאגידית, הבאים לידי ביטוי גם במחויבות האישית והתרומה לקהילה של כלל עובדיה. השנה החליטה הפירמה להפנות חלק ממשאביה האנושיים לתרומה ועשייה ממשית בתחום החינוך.
במסגרת זו נבנה שיתוף פעולה בין צוותו של רו"ח אבי קיסר, שותף ב - Deloitte, וחטיבת הביניים "עידנים" ברמלה, כאשר אחת לשבוע, מגיעים לחטיבה מספר מתנדבים מ-Deloitte ומלמדים מתמטיקה במשך ארבע שעות, בקבוצות קטנות של תלמידים, או באופן פרטני, בהתאם לצורך.

הפרויקט זוכה להצלחה גדולה בקרב התלמידים, שזוכים לקבל את הסיוע המתאים להם באופן אישי. הקשר שנוצר בין המתנדבים לבין התלמידים אינו רק קשר של מורה-תלמיד אלא קשר עמוק יותר, בו הופכים המתנדבים למנטורים עבור הצעירים, מעניקים ערך, מהווים מודל לחיקוי ומעודדים למוטיבציה, לעיתים אף בלא יודעין.

"זוהי זכות אדירה לקחת חלק בחינוך הדור הבא ובהקניית מיומנויות חשיבה ולמידה שיעזרו לו לצלוח את האתגרים העומדים בפניו, הן ברמה היומיומית בבית הספר והן בכלל. הודות לשיתוף הפעולה של בית הספר ושל התלמידים, מדי שבוע אנו נחשפים לשיפור המיידי ביכולותיהם של התלמידים ואין מרגש ומספק מזה", ציין אבי קיסר שמוביל את שיתוף הפעולה מ-Deloitte.

"לחוויה השפעה גם על המתנדבים עצמם, החווים סיפוק אישי מעצם היכולת שלהם להגיש סיוע לצעירים ומעצם העובדה שהם גרמו לתלמידים שלנו להבין את נושאי הלימוד טוב יותר, לשפר את יכולות הלמידה שלהם ולהקנות להם כלים שיסייעו להם בעתיד", מציינת מנהלת בית הספר, שרונה שלו. "צוות מורי המתמטיקה בחטיבה ואנוכי מודים לעובדי Deloitte על עזרה מבורכת זו, המסייעת מאוד לתלמידים מתקשים".

חזרה
Facebook