רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2015 - חינוך

''התיקון'' - ערב של הרצאות לנוער ברמלה

ביום חמישי  האחרון  התקיים במרכז נוער פידל  "התיקון " -  ערב של הרצאות מגוונות  בתחומים שונים המיועד לבני הנוער בעיר במטרה להעשיר וללמוד  דברים אחרים על החיים  ולא רק בבית הספר.

הועברו הרצאות בהתנדבות בנושאים הלקוחים מהעולם הפלילי, ביניהם, חקר הזנות בישראל, עתידנות, יזמות  ותחום הביטחון. בין המרצים, השופט אור אדם, סגן נשיא בית משפט השלום בקרית גת, מנכ"ל  חוליו, מר גיורא מנדל, ד"ר עידו לפידות, גב' חמוטל בן סיני  ואיש שב"כ. ההרצאות כולן היו מעניינות ויצרו שיח מעשיר בין המשתתפים במהלך ההפסקות.

להקת הנוער "כאב גרון", ממועדון הנוער גולני, פתחה את האירוע, וביצעה עיבודים מקוריים לשירים מכל הזמנים, ותרמה לערב מיוחד עם אווירה טובה.   כ- 80 בני נוער  נהנו מערב  חוויתי, מרגש ומעניין  שהסתיים אל תוך הלילה. יהודה, אחד מבני הנוער סיפר, כי "הערב היה מעניין מאוד. ההרצאה הראשונה שנכנסתי אליה הייתה בנושא חקר הזנות בישראל, היא שינתה את התפיסה שלי כלפי הנושא. הדברים שהמרצה סיפרה היו חדשים לי ועניינו אותי מאוד".
 
 בני הנוער הביעו רצון לקיים עוד ערבים  מעניינים שמעניקים נקודת מבט נוספת על החיים. תודה לחיילי הנח"ל גרעין דגן שיזמו והפיקו ערב זה , למרכז נוער פידל ולאגף החינוך והנוער.                 
חזרה
Facebook