רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2015 - חינוך

קייטנת בני עקיבא ''במירוץ לרמלה''

בשלושה השבועות הראשונים של החופש, קיימה תנועת הנוער בני עקיבא קייטנה לילדי הסניף וילדים נוספים בעיר. זוהי כבר מסורת שנמשכת שנים רבות. בקייטנה השתתפו כחמישים ילדים שנהנו מחוויה קיצית בלתי נשכחת.

הפעילות התקיימה בשטח בית ספר ממ"ד "אריאל", ששימשה אכסניה לקייטנה.  סניף בני עקיבא מודה על העזרה והעידוד במשך השנה ובקיץ בפרט. את הקייטנה הובילו בהתנדבות חניכי השבטים הגדולים בסניף.

הילדים נהנו משלל פעילויות, בהן:  נחשונית, מתנפחים, נסיעה ל"תנובה", מחנה בן יומיים לאזור שעלבים, פעילויות שדה ועוד.

במסגרת היותה של תנועת בני עקיבא סניף ירוק, המחנך לשמירה על איכות הסביבה, החניכים שילבו ידיים עם היחידה לאיכות הסביבה וקיימו בעזרתה מספר פעילויות, בהן: הצגה, יצירות מחומרים ממוחזרים, ביקור במפעל "נשר", צביעת ספסלים והכנת פינת ישיבה מחומרים ממוחזרים.

השיא של הקייטנה, נרשם ב"יום רמלה", במהלכו נפתח היום בחיבור למשמעות של שם העיר. החניכים מילאו צנצנות בחול צבעוני בשיתוף הילדים, ולאחר מכן יצאו לתחרות קבוצתית בין אתרי התיירות בעיר.  

חמש קבוצות התחרו ביניהן על התואר "מלך העיר", ובאמצעות כתבי חידה וחפצים סמליים הילדים רצו לשוק, לבריכת הקשתות, למגדל הלבן ולמוזיאון יד לבנים. "היה משחק מרתק!", מציין אחד החניכים, ומוסיף "הסניף הוא חלק משמעותי בחיים של הילדים, אנו בקשר שוטף עם יחידת הנוער ומשתתפים בטקסים ובפעילויות עירוניות. אנו חולמים להיות גוף יותר משמעותי בהתנהלות העירונית, כי החניכים והבוגרים מרגישים שהעיר היא בית." LL

חזרה
Facebook