רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - חינוך

הישגים גדולים לרוטרי רמלה בתחום הבינלאומי ובתחום הצעירים והנוער

יו"ר האפיק הבינלאומי, גב' איזבלה גולדשטיין, ציינה בקורת רוח את הפעילות הענפה בתחום הבינלאומי "מועדון רוטרי רמלה הוא אחד הפעילים ביותר בנושא שיתוף פעולה בינלאומי. משלחת החקלאים להודו שהיה פרויקט ייחודי, אירוח חברי המשלחת משוודיה זכה להדים חיוביים וחתימת מועדון-תאום עם רוטרי במומביי שם את רמלה על המפה הבינלאומית. אתם ראווים להערכה רבה על פעילותכם בנושא זה".

אורחים נכבדים הצטרפו לטקס הרמת כוסית לקראת חג הפסח עם חברי רוטרי רמלה, בהם, הסגן השני לשגריר הודו בישראל, מר אלדוס פונוס, יו"ר האפיק הבינלאומי ברוטרי ישראל, גב' איזבלה גולדשטיין, חברי משלחת החקלאים שחזרו משליחות בהודו, מנהלת אשכול הפיס, גב' סיגלית דהן, יו"ר ICC ישראל הודו, מר יוסף ראובן,  והזוכה בתחרות הארצית "הנואם הצעיר", מאמין חסונה, שהגיע מלווה במשפחתו.
נשיא המועדון ברך את האורחים והודה להם על תרומתם הרבה לתדמיתה של תנועת הרוטרי, העיר רמלה ומדינת ישראל, ואיחל להם חג שמח ואביבי.
סגן שני לשגריר הודו בישראל, מר אלדוס פונוס, ציין כי הקשרים הבינלאומיים בין מדינת ישראל והודו חשובים מאוד, בעיקר בנושא החקלאות. הידע הרב שיש בישראל יכול לסייע למספר גדול (20%) של תושבי הודו העוסקים בחקלאות. מר אלדוס: "אנו מודים לחברי המשלחת ולמועדון רוטרי רמלה על פרויקט המשלחת להודו, תרומתכם הייתה רבה מאוד".
יו"ר האפיק הבינלאומי, גב' איזבלה גולדשטיין, העלתה על נס את הפעילות הענפה ברוטרי רמלה בתחום הבינלאומי, וציינה כי מועדון רוטרי רמלה הוא אחד הפעילים ביותר בנושא שיתוף פעולה בינלאומי. גולדשטיין: " משלחת החקלאים להודו רשמה הצלחה רבה, אירוח משלחת הרוטריונים משוודיה זכה להדים חיוביים וחתימת מועדון-תאום עם רוטרי במומביי שם את רמלה על המפה הבינלאומית. אתם ראויים להערכה רבה על פעילותכם בנושא הבינלאומי".
חברי המשלחת החקלאית הציגו בפני האורחים מצגת, וסיפרו על חוויותיהם בהודו, "אנחנו עוסקים בנושא החקלאות למעלה מ-35 שנים והדרכנו פעמים רבות במדינות רבות בעולם. אין ספק שזה היה הביקור היעיל והמוצלח ביותר, תרמנו רבות לנושא החקלאות במקומות בהם ביקרנו, והוספנו כבוד למדינת ישראל ולרוטרי".
חלקו השני של המפגש הוקדש לתלמיד מאמין חסונה, אשר זכה במקום הראשון בתחרות הארצית "הנואם הצעיר" של רוטרי. מאמין סיפר בהתרגשות על חוויותיו והודה לרוטרי על האמון שנתן בו. אמו הדגישה את חשיבות האמון בילד, עידודו והתמיכה בו.

הערב נחתם בהרמת כוסית ואיחולי חג שמח לכולם.
 
 

חזרה
Facebook