רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - חינוך

פרס החינוך המחוזי תשע''ו לאיכות ומצוינות לתיכון הרב תחומי עמל ע''ש יגאל אלון ברמלה

ראש עיריית רמלה יואל לביא: מלוא הערכתי והוקרתי למנהל בית הספר ברק פרידמן, למנכ"ל עמל עו"ד רוית דום לסגל ביה"ס למפקחים ולאגף החינוך והנוער, על הישגכם המרשים, שאו ברכה! פרידמן: אנחנו שמחים ומוקירים את הזכייה המרגשת בפרס

בטקס מרגש שהתקיים במוזיאון השריון בלטרון קיבל ביה"ס התיכון הרב תחומי אלון עמל רמלה את פרס החינוך המחוזי לאיכות ומצוינות. את הפרס החשוב קיבל מנהל התיכון ברק פרידמן ביחד עם מנהלת אגף החינוך והנוער אלונה קליימן מידי מנהלת מחוז המרכז במשרד החינוך הגב׳ עמליה חיימוביץ.

עוד נכחו במעמד המפקחת על בתי הספר ברמלה הגב׳ גבי יחזקאל , מפקח בית הספר מר יורם שמחה, מורים, מדריכים ונציגי התלמידים.

ראש עיריית רמלה יואל לביא, בירך את מנהל ביה"ס ברק פרידמן וצוות ההוראה על זכיית ביה"ס בהצטיינות המחוז ואמר: ״ביה"ס תחת הנהגתך התקדם מרמת שפל בהישגים להצטיינות וייצוג המחוז, לגאוות כולנו!  מלוא הערכתי והוקרתי לך, למנכ"ל עמל עו"ד רוית דום לסגל ביה"ס, למפקחי משרד החינוך ואגף החינוך והנוער על הישגכם המרשים! במאמץ ובהתמדה השגתם מעמדכם, תקוותי שלא תנוחו על זרי הדפנה, ותתמידו במאמצכם לקדם תלמידיכם גם בעתיד, שאו ברכה!" מנהל בית הספר ברק פרידמן ציין, כי חברי הוועדה הבוחרת שביקרו בביה"ס התרגשו לראות את הפעילות החינוכית הענפה הנעשית במוסד החינוכי שמעניק חינוך מאהבה למען הצלחת התלמידים וצמיחתם. פרידמן הוסיף, כי הוועדה התרשמה מהעלייה המדהימה בהישגי הבגרות, מיישום רפורמת הלמידה המשמעותית ומגווניו הרבים של בית הספר.  מול וועדת הפרס עמדו מורים ותלמידים, בוגרים והורים שהצליחו להעביר לשמונה חברי הוועדה (מפקחים שונים מהמחוז) את הרגשת הבית והספר שמעניק בית הספר. פרידמן: ״תודה לכולם על הפרגון, לראש עיריית רמלה יואל לביא על האמון, לרשת עמל, לאגף החינוך והנוער ותודה מיוחדת לגבי יחזקאל מפקחת משרד החינוך, אנחנו שמחים ומוקירים את הזכייה המרגשת בפרס, ואני מודה על ההכרה לה זוכה הצוות שלי על עבודתם הקשה. אנחנו רואים כבר את הפסגה הבאה ומקווים להביא לעיר את הזכייה בפרס החינוך הארצי".


חזרה
Facebook